Зъбче на 4-ри месеца!?

  • 579
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 200
Расте ни зъбче, горе вдясно. Чудя се дали не сме малки и защо не расте първо долен зъб, както е по схемата:
http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=120

Поздрави!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 717
Нормално е. И при мойта щерка започна приблизително на тази възраст поникването на зъбките. Разликата е, че наистина изби първо долно зъбче. Не мисля, че трябва да се притесняваш за това, че се е появило първо отгоре. Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 39 718
напълно е възможно
вярно, че на Дияна започна да расте горен зъб в 6тия месец и аз се бях шашнала "защо чак толкова късно" и си спомням думите на педиатърката "ами ние имахме бебе родено със зъб" Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 433
И на моят син в четвъртия месец му изби горно зъбче!За разлика от дъщерята на която и избиха 2 долни на веднъж но чак в 6-ти месец

# 4
  • Мнения: 7 107
Моя племеник му цъфна зъб на 3 м.

# 5
  • Мнения: 3 334
а на моят племеник на 4м.Напълно нормално е.

# 6
  • Мнения: 1 680
Нормално е, докато окончателно избие може и един месец да мине. Спокойно.

# 7
  • Мнения: X
Случва се да избие първо горен, споко. Ако видиш мойта как си бута пръстите по бузите, с баща и сешегуваме, че направо кътник ще и порасне #Shocked  При вас поне е пробил, а при нас май се мъчат два долни и е толкова сърдита и като куче хапе де що свари, вече съм newsm77

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 694
Цитат на: pandora
при нас май се мъчат два долни и е толкова сърдита и като куче хапе де що свари, вече съм newsm77

И ние сме така от два дни...,а колко ли ще минат докато избият. днес му дадох кокалчето на малкия си пръст и как ме боли само ако знаете. Предстових си още ако кърмех какво щеше да е.
А ръцете са ме в рани от това цокане, ама неще нито биби/шест пробвах/, нито от залъгалките за зъби, нищо друго освен ръце/неговите или мойте не подбира/. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт