Заключвали ли са ви?

  • 2 835
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Снощи голям екшън имахме - бяхме пред блока, празнувахме имен ден на комшия.
До тук добре - беше много весело.
Когато се качваме вкъщи обаче открихме, че синът ни (на 6 год.) ни е заключил  и е легнал да спи.
Бедна ви е фантазията колко звъняхме на вратата, после на домашния телефон, чукахме, викахме. Голям цирк беше. Полза обаче - нула - той си спи.
После мъжът ми се покатери на терасата. Малкият спи точно до прозореца - чука му, вика му, аз продължавам да звъня на телефона и на вратата - ей не помръдва!
Не знам как успя моят да отвори вратата на терасата. Влизаме - детето спи като пън и изобщо не се размърда.
Тва се казва здрав сън!
Вие имали ли сте подобни историйки?

# 1
  • Мнения: 4 380
Ох, с моя роднина беше станала подобна история. Детенцето на 2-3 годинки не повече я беше затворило на балкона и само в къщи. Прозореца в съседната стая отворен, а то имало навика да се катери там и да подвиква отгоре на децата. С една дума, едва не умряла от страх и притеснение и счупила стъклото на вратата за да влезне. Срязала се..абе цирк. Да не се случва! Rolling Eyes С тез дребосъци, трябва да премисляш всяко свое действие с няколко хода напред.

# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ооо, да. Мъжа ми се прибрал от командировка, заключил отвътре и си легнал да спи. Аз се прибирам с детето и един куп пазарски торби - чукам, звъня - никой не отваря. Звъня му на мобилния - не го чува. Накрая звъннах на домашния телефон, изчаках да се включи секретаря и започнах да крещя с пълно гърло името му и да ни отвори. Като благоволи да стане и да отвори така бях избесняла че го наврях на кучето под опашката.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Даааа, като бяхме малки сестра ми имаше този навик - заключва се, оставя ключа в ключалката, ляга си на ушите и заспива hahaha А ние като се приберем - звъним на звънеца, на телефона, блъскаме вратата, будим целия вход, но не и нея Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 432
Как оставяте толкова малки деца сами?  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 978
Как оставяте толкова малки деца сами?  newsm78
И аз това се чудя

# 6
  • Мнения: 2 096
Аз съм заключвала нашите няколко пъти.. Баща ми е разбивал вратата, влизал е и през терасата на комшиите.. после обеопаси всички тези места и сега ако се наложи само алпинист може да влезе и то ако е забравен отворен прозорец.. лично аз бих останала да спя в комшиите ако ме заключат мен..

# 7
  • Мнения: 2 336
Как оставяте толкова малки деца сами?  newsm78
Ами учи се на самостоятелност. Няма нищо лошо като му се приспи да иде да си легне. А пък и ние сме отпред. Ако има нещо може да се покаже и да ни извика.

# 8
  • София
  • Мнения: 978
Как оставяте толкова малки деца сами?  newsm78
Ами учи се на самостоятелност. Няма нищо лошо като му се приспи да иде да си легне. А пък и ние сме отпред. Ако има нещо може да се покаже и да ни извика.

Това обяснява нещата. Самата история е доста забавна

# 9
  • Мнения: 750
Оооо...да!Заклю4вали са ме!
Бившият! Close
Бях си в къщи с детенце.... времето хубаво...и айде на разходка!
Прибрал се мои4кия...и що да не легне да спи!Ама и що пък да извади клю4а! #Cussing out
Решавам да се прибера 4е беба гладна....нъцки! Rolling Eyes
Аре в комшийката...тя живееше то4но срещу нас!Или по то4но ние срещу тях! Mr. Green
Настана едно лудо звънене...ха на домашния...ха на gsm-ма му...е няма Sick!Спи 4овека!А и прозореца си отворил....виждам го как спи като пън(като погледна от тяхната тераса)!Полудях #2gunfire!
Аз погостувах на комшийката с детенце докато той реши да се наспи...Е,това отне само 4 4аса! ooooh!
Щях да го... box

# 10
  • Мнения: 1 299
Един мой колега по погрешка ми взел клщчовете в офиса. Аз не съм и разбрала. Прибирам се в нас и приятелят ми беше тогава там та ми отвори преди даже да съм разбрала, че нямам ключове. На другия ден сутринта той излезе преди мен и заключил. Тръгвам аз за работа и  ooooh! хем вратата заключена, хем нямам и ключове да изляза... Shocked Звъня аз в офиса да кажа - така и така, днес не мога да дойда! и тогава разбирам, че ключовете ми са в колегата.  Mr. Green Та дойде човека да ме отключи...Мина половин работен ден  Joy

# 11
  • Мнения: 1 733
Не съм имала подобна случка, но сигурно е доста неприятно...

# 12
  • София
  • Мнения: 3 421
 Да, на брат ми най-редовно му се случваше. Татко няколко пъти дори е разбивал вратата(това щото майка ми е паника, да не му се е случило нещо, а той човека спи).
 Прибирам се след едно ходене някъде - цяла нощ не бяхме спали. Тропам, звъня, ходих и от съседите да звъня - брат ми спи и не чува. Хората ми викат - седни и го изчакай, то хубаво ама аз щом седна и заспивам. Леле не стига, че ми е неудобно, че не мога да вляза и го чакам там, ами и да взема да заспя. Едвам издържах.

# 13
  • София
  • Мнения: 974
Уффф това го бях забравила Sad
Една от малкото случки, които извикват гузната ми съвест Embarassed
Не помня на колко години сме били с брат ми, но не бяхме малки 17-18 годишни Rolling Eyes
Именният му ден...предварително имаме уговорка аз да се изнеса, и да го оставя да направи купон с приятели ...до тук добре Laughing
Ставам аз рано сутринта, заключвам и излизам...отивам на гости на роднини в близкия град и съответно прекарах страхотно целият ден newsm44
Като се върнах имаше  #2gunfire #Cussing out #Crazy Sick ...в стремежа си да се изнеса по-рано съм забърсала ключовете на брат ми ooooh! и той като се е събудил Twisted Evil нито може да излезе, нито да се обади /роднините нямаха телефон....а и мобилни телефони нямаше по онова време Sad/
Приятелите му звъняли, чукали, чакали пред вратата, а той милият newsm43 не смеел да се обади Cry

Мнооого дълго трябваше да се извинявам .... Embarassed

# 14
  • Мнения: 4 965
Мен децата веднъж ме заключиха на терасата, докато простирах. Добре, че точно тогава баба ми решила да иде до магазина (тя живее през няколко пресечки от нас и пазарува близо до блока ни), та я видях и я извиках. И добре, че тя има ключ от вкъщи, та ми отвори.

А миналата седмица - мъжът ми трябваше да остане до по-късно в работата, но колегите му не разбрали и заключили етажа + всички стаи. Та той звънял на колежките по гсм-то да се връщат да му отварят.

Общи условия

Активация на акаунт