след спонтанен аборт ми закаснява

  • 743
  • 9
  •   1
Отговори
Здравей те на всички в този прекрасен форум.Искам да попитам нещо което много ме валнува.Преди 1 месец  бях най -щастливата на замята бях разрала че сам бременна,но в навлизането ми в 6-та седмица получих карвене веднага отидох в болница и ми казаха да чакам или ще го задаржа или ще го изгубя.За сажаление на следваштата седмица след кравна проба ми казаха 4е сам го изгубила SadТова беше голям удар за мен.Вече 30 дена след като изгубих бебето нямам минструация.Боли ме краста и гардите само това. На датата когато трябваше да ми доиде ми прецапа само малко тамна крав и аз си помислих ,че ми идва ,но на другия ден ништо.Незнам какво да правя освен да чакам,и се сетих да попитам  дали на някоя от вас не се е случвало или знае нещо.Страх ме е, да си купя и тест да не би пак да сам бременна и да не получа пак карвене и отново да преживея кушмара.Ще се радвам много за сьвети,и ви благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 1 950
Миличка съжалявам за това, което си преживяла. Направи си тест има голяма вероятност да си отново бременна Hug
Ако е отрицателен е хубаво да се посъветваш с лекар.
Късмет  bouquet

# 2
  • Мнения: 902
Ако не са ти правили кюртаж след аборта и сте правили секс през този месец, най-дбре си направи тест за бременност.
При всички положения ще се наложи да посетиш лекар.
Стискам палци всичко да се нареди по най-добрия начин.

# 3
  • Мнения: 4 700
Отиди на лекар. Ако не си пак бременна може би 6те ти предпи6ат медикаменти zа предиzвикване на цикъла. Такива сму6тения са нормални след аборт. Все пак това е хормонална промяна zа органиzма.

Стискам палци всичко да е наред и да си бременна.   bouquet

# 4
  • Мнения: 2 423
Дано да има бебе Praynig Praynig Praynig.
 Но момичетата са прави иди на лекар.  bouquet

# 5
  • Мнения: 4 324
Здравей,

Съжалявам за загубата ти Sad
По правило менструацията трябва да дойде някъде между 20 и 40 дена след аборта. Обаче сега хормоните ти са разбъркани и може това зацапване наистина да си е било менструация, но мнооооого оскъдна, пък може и да е било някаква друго кървене. Моят съвет е незабавно да потърсиш лекарско мнение и без друго прегледа след първа редовна менструация е задължителен. Има опасност нещо да е останало в матката (дано да не е).
Дори и да направиш тест за бременност сега и дори и да излезе положителен това не значи на 100% че си бременна. При някои жени нивата на ЧХГ след аборта се запазват достатъчно високи, за да ги улови теста, доста дълго време Sad.

Пак казвам - най-добре иди на лекар, а ние тук ще стискаме палци всичко да е наред!
Успех!

# 6
  • Мнения: 76
Аз бях точно като теб. Бях бременна и направих спонтанен аборт в 5 г.с. на 25 май. Без кюртаж, просто тъмно кръвотечение. От тогава нямах менструация. Докторът беше казал да продължаваме с опитите и днес 7 юни отново го посетих и отново съм бременна. Така че нищо чудно да е бебенце.

# 7
как така на 25 май си направила аборт, а днес 07.06. си бременна  newsm78, може би грешиш май месец с април? Confused

# 8
  • Мнения: 76
абослютно, съжалявам за грешката - месецът беше април...

# 9
  • Мнения: 1 919
 Hug ейй стават и чудеса стискаме палци пиши какво е станало....

Общи условия

Активация на акаунт