Високо кръвно?

  • 986
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
Винаги съм била с кръвно 90/70 най - много 100/ 80, но от както родих кръвното ми става много високо - 140/110, 135/ 80, 145/ 100.... ходих на лекар, но според него нищо ми няма Confused, а на мен ми се вие свят като го вдигна, става ми зле, не се чувствам добре.
Дали е повлияно от раждането, или може би има връзка с хормоните, вече не знам.
Има ли и друг с моя проблем и какво да предприема?

# 1
  • Мнения: 2 082
виж тук има подобна тема,ако ти свърши работа http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=alternhealt&Number=19 … p;part=1&vc=1 може да се вдига кръвно от много неща-хормони,бъбреци,нервна почва...на кардиолог ли ходи?

# 2
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря, ходих, но няма промяна на кардиограма Confused

# 3
  • Мнения: 2 082
а с нервите как си?може да ползваш нещо от народната медицина,но за друго лечение си трябва лекар-пък и е по-добре без лекарства

# 4
  • Мнения: 1 044
А по време на бременността поддържа ли високо кръвно? Чела съм, че рядко, но има жени, които стават хипертонички, след като по време на бременността са повишили кръвното си  налягане. Аз лично започнах да вдигам кръвно след като напълнях с 10 килограма, обездвижих се и ги задържах трайно. Майка ми, баща ми и баба ми са хипертоници и аз бях предразположена. Вследствие напълняването и ежедневния стрес наследствения фактор се задейства и от 7 години вземам редовно лекарства за понижаване на кръвното.

Общи условия

Активация на акаунт