предпазител за легло

  • 2 242
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 984
може ли някой да ми каже къде мога да намеря на нормални цени, нещо, като това, но по-евтино
http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=19&products_id=314

# 1
  • Мнения: 1 737
Това нещо е най-голямото на пазара от рода си, оказа се единсвено за нас, тъй като сме с дебели матраци, влизащи в креватна рамка, а всички останали са колкото матраците високи и просто не стърчат нагоре и не пазят.
Подобни има в Мадъркеър на Леге, но са на по-високи цени.
В продавалника в момента се продава такова, също е с по-малки размери. http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=62654& … cpage=2#poststart
В Младост имало магазин с такива прегради, които стрували 35 лв., но не съм сигурна за блока, мисля, че в 420-ти беше.

# 2
  • Мнения: 984
каква трябва да е височината, нашето легло също влиза в рамката

# 3
  • Мнения: 1 737
Трябва да е по-високо от матрака. Нашите са 25 см и за да стърчи достатъчно, за да пази, трябва да е достатъчно високо. Повечето прегради са 35 см и това на нас не ни стига. Тази преграда е към 45 см и така стърчи 20 см при нас.
Специално за мен друго преимущество е, че е толкова дълга - така детето ми спи в отделна стая, на голямо легло, където мога да легна за малко ако плаче, да го приспя, но по цяла нощ е сам и не пада. Сутрин в 7 се буди и сам слиза от малката страна на леглото и идва при нас, да си доспи вместо да реве и да трябва да ставам да го взема от кошарата, както беше преди. Голям лукс  Wink
Другите марки прегради са по около метър и са по-подходящи за малко бебе, което спи при майка си и примерно суче през нощта, но не се премята из целия креват, така, че да падне. Те са по-удобни за през деня - половината легло само е обезопасено, а на останалата може да се седне, да се преоблича детето и т.н.

# 4
  • Мнения: 984
ще ми обясниш ли как се слага под матрака, нашия е с дървена рамка-еднолицев, дали ще стане, иначе на височина става

# 5
  • Мнения: 1 737
Слага се под матрака, като леко се повдигне от рамката и се върне обратно. Просто рамената деформират леко матрака (долния му ръб), даже първите дни докато слегне, стои леко повдигнат от страната, където е преградата. Мен това не ме притеснява. След 2-3 лягания втърху тази страна, матрака се намества. Няма прегради, специално за легла с рамка, така, че това е положението. За сметка на това рамката държи непоклатимо преградата и не и позволява да се клати, мести, измъква.
Ако ти трябва за спане на детето при вас, може да си вземеш от по-малките на дължина, около метър. Ако искаш да отделиш детето на самостоятелен креват, те съветвам да вземеш този, или друг, с дължина 1,50 м.

# 6
  • Мнения: 959
е тия от данет обявяват космически цени, в Англия струват между 10-15 лири и са доста по-хубави, с много приятни картинки и десени, а тук нестига че нямаш избор, а и 95 лева - тия са луди  Shocked

# 7
  • София
  • Мнения: 2 828
е тия от данет обявяват космически цени, в Англия струват между 10-15 лири и са доста по-хубави, с много приятни картинки и десени, а тук нестига че нямаш избор, а и 95 лева - тия са луди  Shocked
   Цената не сме си я измислили ние! Това е цената, която ни е подадена за цена към клиента от вносителите на CAM.

приятен ден

Чернаева
ДаНет ЕООД

# 8
  • Мнения: 959
е тия от данет обявяват космически цени, в Англия струват между 10-15 лири и са доста по-хубави, с много приятни картинки и десени, а тук нестига че нямаш избор, а и 95 лева - тия са луди  Shocked
   Цената не сме си я измислили ние! Това е цената, която ни е подадена за цена към клиента от вносителите на CAM.

приятен ден

Чернаева
ДаНет ЕООД
да сигурно е така, вярвам ти, но аз просто споделям че в чужбина са доста по евтини както е с повечето неща.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт