помогнете ми

  • 903
  • 2
  •   1
Отговори
имам проблем с дъщеря ми .На 19 год,е от 4 год.има разстройство в поведението сменихме 7-8 различни психиатри.Някой от тях приближават поведението и до шизофрения ,изписват хапчета за теза болест, но нищо не помага.В момента е на липонекс и левомепромазин.През тези години напълня драстично,а се храни нормално.Няма цикъл-спря когато взе да пие лекарствата.Някой от лекатите го свързват с изживян стрес в детството.Да но никой до сега не намери точното лекарство,което да подтисне нейната агресия,която на моменти се изразява в чупене на прозорци,посяга да нанася удари на човека до нея,вече става неудържима на моменти.Лекарите казват че най доброто лечение е в къщи,а не в психиатрия.Сигурно е така,но с какво да е лекувам?Моля ако някой има подобен проблем и по някакъв начин нещо му е помогнало или е получил от някого помощ нека да ми пиш

# 1
  • Мнения: 5 468
Точно сега, когато ще се обърна към хомеопатията, се чудя, дали няма да помогне в този случай? Нека тези, които са по-навътре в нещата за хомеопатията, да кажат, дали опитен хомеопат, може да помогне в тази ситуация?

# 2
  • Мнения: 2 237
И друг път съм писала - психиатрите не са решение,още повече пък антидепресантите.Те имат "чудното" свойство да подтискат проблема,без да го лекуват.Т.е. залъгват организма,но когато спреш да ги пиеш кризите връхлитат отново.И така ги почваш пак и се въртиш в омагьосан кръг.Аз от антидепресантите се чуствах в пъти по-зле от колкото без тях.
Лекувам се с хомеопатия.Писала съм го вече много пъти.Вчера писах по темата "Пак това паническо разстройство",тя е някъде на втора страница,виж там.
Според психиатъра при когото ходех (виден софийски професор) сега трябваше да съм в лудница,а детето ми трябваше да ми бъде отнето.
Според хомеопатката (психотерапевт) съм съвсем нормален човек,нямащ никаква работа в лудница.Втората се оказа абсолютно права.Психиатърът каза,че никога няма да мога да работя.А мен ей ме на - пиша ви от офиса където бачкам като луда,и съм супер щастлива и спокойна.Ами какво повече да пиша......
Не се притеснявай,сигурна съм че решение на проблема има и вие ще го намерите !

Общи условия

Активация на акаунт