За кръвната утайка

  • 2 218
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163
Мили Мами,
Рали беше болна преди един месец. Шест дена милото беше с температура и доктора ни посъветва да и пуснем пълна кръвна картина. Там се оказа, че кръвната й утайка е много завишена. Сега след един месец пак ни кара да й правим изследване на утайката. Една майка а и доктора ми казаха, че кръвната утайка се възстановява много бавно. Та да питам: какво точно е кръвната утайка? Колко бавно се възстановява? Да изчакам ли още малко време и тогава да ходя да я боцкат? Споделете вашият опит. Разчитам много на вашите мнения.

# 1
  • Мнения: 1 404
Ния беше с утайка 40 след гнойна ангина.!5 дни по-късно е 28,педиатърът вчера ме шашна,че явно не е било ангина,щом утайката не може да се нормализира,но после говорих с двама други според които съвсем нормално е утайката да е повишена и два месеца след сериозно боледуване.

# 2
  • Мнения: 656
Дъщеря ми беше на 2 год. когато в продължение на две седмици всяка вечер вдигаше температура, заведох я на лекар и и пуснах пълна кръвна картина, оказа се че има висока кръвна утайка(+30mm). Пихме АБ (мисля че беше аугументин) и след около 15-на дни всичко беше в норма. Не е боледувала от нищо и незнам на какво се дължеше това.

# 3
И ние сме били на аугментин ама венозно в болница   приеха ни с утайка 90
беше много тежка инфекция и пневмония
след 7 дена беше вече 30 а след месец  6
а тогава бяхме на 6 месеца

Общи условия

Активация на акаунт