панталон малък размер

  • 620
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 003
Ще ходя на един семинар и ми трябва черен панталон  и нещо немога да си намеря.Такаче помагайте.Давайте всички магазини където има по-малки размери.Досегашните ми опити в търсенето се оказаха неуспешни, така че спешно е........

# 1
  • Мнения: 3 423
аз имам няколко от детски магазини Embarassedпровери  ако искаш и в тях
вчера мъж ми ми подари 3/4панталон с размер за 10годишно дете Embarassed

# 2
  • Мнения: 1 003
трябва да е официален, а по принцип последния номер от детските магазини вече не ми стават - дебела съм за тях, а за другите съм слаба...егати мъката

# 3
  • Мнения: 1 313
Tally Weijl имат малки размери, виждала съм дори XXS. В Рила Стил също има малки номера. Сещам се и за един бутик Anina, който беше Шишман, но не знам дали го има още.

# 4
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Vivid на Витошка и Алабин, невероятно елегантни модели. Но са и на подобаващи цени, примерно от по 100-тина лева за панталон

На площад Славейков пък, до Аптеката има магазин с наглед боклучива стока, но мисля, че и там ще намериш каквото търсиш. Цени - скромни.

# 5
  • Мнения: 1 003
мерси на всички, направих удар в Етер Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
В Tally Weijl малкия размер хич не е малък,поне на мен ми е широк пък не съм толкова слаба, просто имам тесен ханш и всичко ми се смъква Confused В Бенетон май са по-теснички панталоните newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 4 294
В Дафне има малки размери  Peace
Иам няколко магазина, потърси в гугъла и успех

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Със сигурност Манго имат малки размери панталони, даже мисля, че имат и някакво намаление в момента.
Другото място е с малко повече късмет Зебра в Мола на Стамболийски  Peace

# 9
  • Мнения: 1 003
в Дафне са ми големи, но понеже имам нужда от още един панталон ще се метна до Мола да видя какво има в Манго и Зебра.

Общи условия

Активация на акаунт