Как да науча малката си дъщеря да спи с кака си?

  • 358
  • 1
  •   1
Отговори
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет на всички HugМалката ми дъщеря скоро ще стане на 2 г.Голямата ми дъщеря е на 11-помощничката на мама Simple SmileИ двете бяха научени от бебета да спят сами, много усилия положих за това.Знам, че е най-добре всяка да си има своя стая и досега беше така, но апартаментът ни не е достатъчно просторен и се налага двете да се научат да спят заедно.Досега отлагах този момент, защото каката ходеше на у-ще и исках да се наспива добре, но идва лятната ваканция и това ми оправдание отпада WinkВъпросът ми е следния:ако някои от вас са правили този "преход",как са постъпили?Много ще съм ви благодарна ако ми дадете съвети и напътствия.С каката нямам проблем, тя иска да спи със сестра си в една стая, повече се безпокоя за малката.Тя понякога се буди нощем, чувам я как тихичко си приказва минута-две и пак си заспива.Ако кака й е на съседното легло обаче ми се струва, че няма да заспи , а ще иска игра HugДано някоя от вас е изпадала във същата ситуация, за да може да сподели опита си с мен HugПриятен ден  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 4 866
Имаш ли братя и сестри? Ако имаш, ще знаеш.

Моите деца си имат отделни стаи, но при всяка възможност (разбирай, вечер преди почивен ден) искат да спят заедно. Лягат двете в едно легло и започва веселбата. Все някога заспиват, а сутрин се събуждат доволни.

Остави децата в една стая и те скоро ще свикнат и да се забавляват, и да спят заедно. Аз поне не виждам нищо сложно.

Общи условия

Активация на акаунт