Идват почивни дни.... къде да избягаме от София?

  • 516
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте мили форуМИСки,
идеята ми за тази тема е да обменин информация за прекрасните места,който може да посетим използвайки тези почивни дни. Знам, че има много сайтова, които дават информация, но друго си е препоръката, а има и такива закътани местенца, за които  не подозираме и не се рекламират.
Аз и мъжа ми миналата неделя посетихме манастира "Седемте престола". Сравнително близо до София, на 86км. Още докато пътувате ще бъдете очаровани от красотата на Искърското дефиле. Е сташничко е, защото е много стръмно baby_neutral, но си заслужава да се види #Crazy.

# 1
  • Мнения: 8 999
Точно през почивните дни обичам да си стоя в София - тихо, приятно, незадръстени улици .... с една дума кеф! Бягам от София само когато е пренатоварена. Не виждам смисъл да отида в някой друг град или курорт, за да се сблъскам със същата тази тълпа, от която уж бягам. Екстра ми е - София от едно време.

# 2
  • Мнения: 3 634
Имай предвид, че ще е изключително гнусно време. Аз обикновено си бягам към София. Като се връщам от някъде и видя табелата "София 20км" и ми домилява. Комините на Дружба, панелките, дупките.... това е моя град!  Hug

# 3
  • Мнения: 4 915
Ние изчезваме в село Бели Искър да ни вали дъжда там.  Laughing
Поне обстановката и въздуха ще сменим.
  Wink

Общи условия

Активация на акаунт