2 въпроса: ако (отново) и MW-стерилизация

  • 754
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 8 275
Здравейте д-р Слънчева.
Съжалявам ако трябва да се повторите но т.к. чета другите въпроси не намерих точно моя проблем.
1. Малката е на 2,5 м. Храня я смесено кърма + АМ(минахме през фризолак, после фризолак+фризофом, фризофом, сега е милумил1 )
 Ака нередовно като най-честот е през ден. консистенцията е кашава не е твърда та се чудя това запек ли е ? newsm78 (другото ми дете акаше пореме на всяко хранене)Понякога и сле 48 часа с моя помощ когато се из ака пак е меко.
   Цвета е различен, зелен, зелен със жълти частици като гранули, жълто сълто с гранили и ли малко слузесто. Няма зависимост от разлините млека.

2. Т.к попаднах на Ваши отговори за стерилизирането в MW, пиртането ми е защо не го удобрявате?

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Що се отнася до изхожданията- всичко е нормално. Щом не са твърди, а кашави това не е запек. Някои бебета се изхождат веднъж на 48 часа. В тази въдраст цвета се променя при колики и тогава може да се появи слуз.
За микровълновите печки- при тях загряването се получава при трептене на водната молекула и реално не се постигат 100 градуса. За да се постигне стерилизация и унищожаване на бактериите са необходими 100 гр. и това да е в продължение на 10-15 мин. Именно това не се получава при микровълновите фурни.

# 2
  • София
  • Мнения: 8 275
Здравейте! Що се отнася до изхожданията- всичко е нормално. Щом не са твърди, а кашави това не е запек. Някои бебета се изхождат веднъж на 48 часа. В тази възраст цвета се променя при колики и тогава може да се появи слуз.
За микровълновите печки- при тях загряването се получава при трептене на водната молекула и реално не се постигат 100 градуса. За да се постигне стерилизация и унищожаване на бактериите са необходими 100 гр. и това да е в продължение на 10-15 мин. Именно това не се получава при микровълновите фурни.


Благодаря за отговорите,
....но ми е странно това за водата.  newsm78 очаквах по-скоро мнение за вредата от микро вълните.

Общи условия

Активация на акаунт