Kakvo e neobhodimo kogato otivame da rajdame

  • 731
  • 7
  •   1
Отговори
Zdraveite, kak ste....kakvo trqbva da si nosim kogato otivame da rajdame???

# 1
  • Мнения: 1 877
Доста е изписано по темата,по-добре пусни търсачката

# 2
  • Мнения: 154
Във всяка болница си има различни изисквания,но аз лично имах нужда от:Четка и паста за зъби, нощница с копчета отпред,сапун, шампоан,превръзки,лигнин(защото в първия ден не разрешаваха превръзка,чисто бельо и дрехи, прибори за хранене и чаша.Това е за теб ,а за бебето:задължително памперси,кърпички,сапун и хавлийка,дрешки и одеалце,защото иначе не се знае дали от там ще има дрехи да ти дадат.
 Също така имай в предвид ,че каквото не си взела могат да ти го донесат от къщи.Аз например ги карах да ми купят Гармастан и помпа за кърма,а също и храна.Другото,което никога не съм си мислила,че ще ми потрябва беше биберон,защото бебо много си лапаше ръцете и така сам се будеше.Лекарката ме попита за биба,ама аз от къде да знам и едно момиче ми подари,защото имаше две нови.
 Можеш да си вземеш и фотоапаратче.Леко раждане!

# 3
  • Мнения: 5 362
Доста е изписано по темата,по-добре пусни търсачката
smile3521

# 4
  • София
  • Мнения: 1 074
Зависи от болницата, Линче Wink
Във всяка болница е различно. Късмет и не се грижи, просто попитай в твоята болница какво искат.
Моля те, пиши на кирилица, неприятно е за очите другото.   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 978
Зависи къде ще раждаш. Изследвания: обменна карта, направление, изследвания за СПИН, австралийски антиген /това май беше някакъв вид хепатит, ако не греша/.
 Обикновено се иска 1 пакет памперси за новородено и 1 голям пакет мокри кърпички за бебе и лигнин /за теб/. На някои места нямат ношници, на други настояват да си с болнични. Джапанки, халат/евентуално/, GSM и зарядно, лични тоалетни  принадлежности. Но повечето неща могат да ти ги донесат и по-късно

# 6
  • София
  • Мнения: 978
Пропуснах нещо много важно - лична карта

# 7
  • Мнения: 7 201
Зависи къде ще раждаш. Изследвания: обменна карта, направление, изследвания за СПИН...
PeaceНякъде искат течен сапун.

Общи условия

Активация на акаунт