Ядосват ли ви мъжете ви?

  • 1 401
  • 16
  •   1
Отговори

Анкета

Ядосват ли ви мъжете ви?

Опции:

  • Мнения: 135
Има ли промяна в поведението на мъжа след като станахте трима?

# 1
  • Мнения: 1 733
Има - положителна. Станал е по-отговорен. Разбира се, че ме ядосва понякога, но това си е в реда на нещата. Нищо сериозно. А и аз го ядосвам от време на време.

# 2
  • Мнения: 460
ама,това е солта на живота!! newsm62 също представлява и вид любов!! Heart Eyes Heart Eyes Joy

# 3
  • Мнения: 1 284
от време на време да, аз постоянно  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 836
Ядосва ме разбира се, аз него също. Нормално е.
Промяна в поведението му, след като станахме трима не съм забелязала.

# 5
  • Мнения: 563
Има -  по-отговорен, улегнал и щастлив е. И в интерес на истината по-малко ме ядосва от преди, когато нямахме никакви ангажименти и проблеми и сами си ги създавахме за глупости Laughing

# 6
  • Мнения: 750
Никаква промяна!И преди не ме е ядосвал и сега не ме ядосва!
Ама аз някой път му се ядосвам,4е няма за какво да ме ядосам и....така,търся си нещо за което да го за4опля Mr. Green,ама не се полу4ава!
А!Ядосва ме,да....като по 10 пъти на ден ме пита как съм,добре ли съм...ама добре ли съм,ама наистина ли съм добре,ама вси4ко ли е наред! CrazyМного по грижовен е станал!Но всъщност това ме радва! Mr. Green

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 789
И преди и сега изпълнява всичко. Само някой трябва да му каже  Mr. Green

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Разбира се ,че ме ядосва и аз не отстъпвам Смятам че е нормално  стига да не е ежедневие

# 9
  • Мнения: 2 270
Разбира се ,че ме ядосва и аз не отстъпвам Смятам че е нормално  стига да не е ежедневие
Peace Peace Peace

# 10
  • Мнения: 14 903
Откакто се удвоихме е станал много отговорен. Понякога се опитва да ме ядоса, но не поддавам. Аз го ядосвам повече. Blush

# 11
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Разбира се ,че ме ядосва и аз не отстъпвам Смятам че е нормално  стига да не е ежедневие
  повече от нормално даже особено след 10 години брак Hug

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Взаимно се ядосваме и си лазим по нервите нон- стоп. Но пък адски много се обичаме  Grinning

# 13
  • Мнения: 1 668
От време на време ме ядосва ,ама аэ обичам щтото после дълго ме гушка и ми се иэвинява  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 3 537
Рядко ме ядосва.

Общи условия

Активация на акаунт