На фитнес в Пловдив - кв.Тракия

  • 4 016
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173
Здравейте мами Пловдивчанки,моето малко слънчице скоро ще стане на 4 месеца и на мен ми е крайно време да се заема с фигурата си. Сега съм 73 кг, а трябва да стана 65, т.е. имам си 8 килца за сваляне. Искам да ги сваля правилно и без много бързане, за да нямам поражения по кожата. Мажа се с кремчета, спазвам и диета, но ми се иска да походя и на фитнес, но да е наблизо - т.е. някъде в Тракия. Ако знаете добър фитнес моля да ми кажете. Под добър имам предвид да има и интструктор, които може да ми направи правилната програма за тренировки, иначе мисля, че няма да има смисъл.
Предварително ви благодаря.  Hug

# 1
  • Мнения: 1 241
И аз съм от Тракия и искам да знам къде има
Аз знам само, че в поликлиниката има, но дали има квалифицирани инструктури.. newsm78, рехабилитатори трябва да има ама...де да знам, пък и той ми е с малко неудобно работно време - до 6.30 или до 7 не помня, но аз не мога толкова рано
Дано има мами от Тракия,  които знаят.

# 2
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Аз съм ходила в Корадо, но май вече го няма. Имаше един и до стадион Лаута. В заведенията има едни книжки Програмата- П-в инфо- там има всички фитнес зали. А в поликлиниката има  два- три уреди и е пресилено да се каже, че е фитнес. Успех!

# 3
  • Мнения: 936
В поликлиниката има фитнес, дори е с доста нови уреди. НО скоро е имало някакви изцепки там и доколкото разбрах не пускат външни хора.
Мисля че има точно на кръстовището на бл. 100 и е малко по-хубав и луксозен.
Има и в Аквапарка, но мисля че там е доста по-скъпо.

# 4
  • Мнения: 657
 Здравейте момичета!
Преди години имаше фитнес център в бл: 104, има и някаква сладкарница там, "Сладък рай" -ако не се лъжа се казваше newsm78 newsm78 newsm78 . Всъщност аз не съм от Пловдив, но 10-на години живеех там и то в Тракия.

# 5
  • Мнения: 7 186
Има в Акваленд и в сградата на Аркадия.

Общи условия

Активация на акаунт