Ескапел

  • 1 162
  • 2
  •   1
Отговори
  • New Zealand
  • Мнения: 871
момичета, здравейте!  bouquet имам един въпрос, който доста  ме тормози. март месец се наложи да направя аборт по медицинска препоръка. лекарят ме предупреди да не забременявам в следващите 6 месеца. на 17-ти този месец правихме секс, за съжаление без презерватив. той не свърши в мен, но все пак има вероятност някаква от забременяване. затова и веднага след акта изпих Ескапел. в момента толкова съм се притеснила да не  е станало нещо, че откачам, а до датата на цикъла ми има много време. имате ли опит с хапчетата за спешна контрацепция? ще ви бъда благодарна, ако споделите мненията си и опита си с мен Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 209
имате ли опит с хапчетата за спешна контрацепция?
Не, аз не съм пила никога такива лекарства и едва ли в този подфорум, ще намериш правилния отговор...

Успех, дано да е това което искаш...

# 2
  • Мнения: 88
Здравей, аз съм пила,но не то4но това,а постинор дуо,което е със същия ефект.Тези лекарства са хормонална " бомба".Затова и всеки организъм реаргира разли4но.Ако след аборта си имала накаква хормонална терапия-може би ще повлияе по някакъв на4ин на ефекта.Ако скоро не си взимала по друг повод някакви хормони надявам се вси4ко да е наред-при мен беше.Цикълът ми дойде навреме без някакви промени.Можеш да прецениш горе долу по страни4ните ефекти,описани в листовката-ако се проявяват много,вероятно организмът ти реаргира и е 4увствителен ,ако не ,при мене беше така т. е. нямах страни4ни ефекти и вси4ко беше ок.За препоръ4ване е да не се използват пове4е от 2 пъти годишно.Успех.

Общи условия

Активация на акаунт