Много съм възмутена

  • 1 467
  • 23
  •   1
Отговори
Много съм възмотена от една майка на подрастващо дете което има нужда от нея. Става въпрос за родител който заминава за чужбина /умишлено не споменавам къде/ и остава детето си на грижите на прабабата . Представете си какъв контрол може да управлява тази жена. Та тя въобще не може да му съди. Детето се държи ужасно в детското заведение и си позволява да удря обижда другарчетата си дори госпожите немогат да му съсредоточат погледа върху някое занимание.Дори едната госпожа в разговор с мен сподели че са опитвали и с лошата/наказание/ и с добрата но немогат да се справят стова дете. То е неконтреруемо. По този начин пречи и на другарчетата си в занятията да неговорим за игрите. Освен че се бие говори и много нецензурни думи от които идругите деца се учат. Питам се тази майка като е заминала там тя пита ли се как е детето и как се учи и развива . Не мие приятно да го кажа но от такива дзеца без натзор стават хулиганите и си патят другите в опществото.

# 1
  • Мнения: 6 167

ъ? тук опществото с какво може да ти е полезно? Laughing
и аз се възмощавам. ама много.

# 2
  • Мнения: 764
И аз Ъ???
Не се знае какви при4ини са подтикнали майката да постъпи така.Аз имах един племенник в подобна ситуация.Но при безработна майка и ба6та,няма6е какво да мислят....замина 1во тя,а после и ба6та му за Гърция....

# 3
Лятото случайно се засякохме с тази майка че тя доста нагло се държеше .Не ми изглеждаше въобще  от тия хора принудени  дори щедро обещаваше на госпожите че ще взама детето при нея

# 4
  • Мнения: 2 257
И ся ко шъ прайм? А твойта роля в таз драма каква е, че въопще не разбраф? newsm78 ВъзмУтена съм и огОрчена и аз. Naughty


# 5
  • Мнения: 3 880
 newsm78
A ние с какво точно можем да ти помогнем? (освен да се възмОщаваме заедно с теб Wink)
Съвет ли търсиш, искаш да разбереш какви са подбудите на майката или просто искаш да си "изплачеш" мъката?

# 6
  • Мнения: 6 167
може би има връзка между темата в чужбинския и факта, че майката е в чужбина.
мисълта ми лети напред и даже мисля, че сигурно тази лоша майка в чужбина пише тук и авторката разчита да бъде чута ( а защо не и оплюта)  Laughing
може би сиса е майка на някое от пострадалите другарчета.
а може би отправя послание към майките в чужбина да не си оставят децата на прабабите в бг..
сиса 79, не ни дръж в напрежение - открий малко завесата - какво целиш с темата пусната точно тук?

# 7
  • Мнения: 382
Цитат
A ние с какво точно можем да ти помогнем? (освен да се възмОщаваме заедно с теб Wink)
Съвет ли търсиш, искаш да разбереш какви са подбудите на майката или просто искаш да си "изплачеш" мъка
#Crazy newsm78

# 8
  • Мнения: 2 401
WOW! не видях никъде емотикон хванал се с две ръце за главата.

# 9
  • Мнения: 2 195
  #Crazy 

А къде е  search   правописната   People Cop

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
кажи поне в коя държава е майката, можем да я издирим в отчетните.

а ти всъшност съвет ли някакъв искаш или просто споделяш възмущението си?

# 11
  • Мнения: 4 138
нищо, че умишлено не споменаваш къде замина майката. знаем я ний нея. и сме също вазмотени. в нашето опщество за такива място няма. ще я изгоним от чужбината.


п.п. ай ся да не се избиете кой да публикува в бисирите.

# 12
  • Мнения: 2 195
То трябва целия пост там да отиде  Whistling

# 13
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
таткото на детето къде е? 4е еднополово бебета не се 4инят? отговорности, нещо? прабабата ще ре4е някоя баба на около 60/70г ,нали? колко ли е трудно на жената?добре, искай конкретно нещо, предложи нещо ти, какво да се направи? не може да се съди ей така, 4е на някой не му дреме за детето? твоето дете е потърпевшо предполагам?какво да направи форумът за тебе и тази майка? или ве4е си 4ута от нея?

# 14
  • Мнения: 4 390
И на мен не мие приятно от такива дзеца без натзор. То като е неконтреруемо, какво са виновни другите в опществото да патят...?

  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт