Психопати?

  • 3 960
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 765
Познавате ли хора , за които се съмнявате , че не са наред ? Може да са много интелигентни , тихи , спокойни хора , които не правят впечетление , или перфекционисти , които обикновено са успяли в живота , но тайничко ви побиват тръпки в тяхно присъствие ?
Познавам един , ако започнат да изчезват хора около него , доста ще се усъмня - много е умен , хубав е , втренчва се в теб и обича да изучава психиката ти , звъни рано сутрин за да разказва вицове или да ме пита какво мисля за Кузов ...Бррр...
Съмнявате ли се в някой , че е психопат , или че има потенциал за такъв ?

# 1
  • Мнения: 5 577
Откакто работя на ксерокс на център всекидневно минават страшно много хора - повечето не са наред.  Confused

Най-вече адвокатите и учителите по музика  Embarassed (извинявам се, ако има познат)

# 2
  • Мнения: 3 447
Да, аз  Blush

# 3
  • Мнения: 4 447
Гузен негонен бяга,а?  Twisted Evil

Мне, не познавам...или поне за сега не се сещам... аз понякога съм психопатка Hug Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 577
страх ме е кой чете, иначе мога да разкажа какви ли не неща...

# 5
  • Мнения: 765
страх ме е кой чете, иначе мога да разкажа какви ли не неща...


Абе никой не чете - а и не могат да те открият психопатите - та ти си чак в Русе  Shocked
Разкажи ни , моля те  Heart Eyes

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Всички, с които дружа са прекрасни, уравновесени хора.
За другите не мога да кажа нищо.
 bowuu

# 7
  • Мнения: 765
Ха - ха казвам аз на вашето изказване, госпожо Реза - за това говорех . В голяма заблуда сте , точно тези уравновесени хора един ден могат да Ви изненадат със разнообразието от зимнина в мазето ... Thinking

# 8
  • Мнения: 2 792
  Май  повечето бъдещи психопати, дето познавам,  са от добронамерения тип "кротък луд", а не злонамерения. С това искам да кажа, че като изтрещят  и да тръгнат да ме режат или убиват, ще да е за да ми направят добро и да ми помогнат, не вярвам да искат да ме наранят злонамерено.

 

# 9
  • Мнения: 677
Често сменям номерата си, но те винаги ме откриват..
Понякога са блондинки, друг път са брюнетки..
Уф, да минава тая сватба, че да мирясат поне малко..

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ха - ха казвам аз на вашето изказване, госпожо Реза

Противоречиш на модератор?
Бан ли искаш?

Моите познати нямат мазета.
Те са цивилизовани хора, все пак.
Хранят се в реномирани ресторанти.

McDonalds и KFC, където произхода на месото е ясен.

# 11
  • Мнения: 5 577

Има един изключително странен тип - според мен измисля някакви истории и съди някакви хора за някакви неща. Идват с адвоката да снимат жалби и аз се зачитам - като измислени романи, появяват се случайно свидетели след много години, които до сега мълчели и се криели някъде си ... абе чета и се хиля, звучи безумно. Страх ме е от тоз, нещо не е в час сериозно.
Той май е най-зловещия и на вид, малки очи, разузнаващи и все плямпа.


П.П.  Crossing Arms Резо, щях да си го оправя сама.

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 19:41 от Reza

# 12
  • Мнения: 1 629

Като кака, ама само патка, щото психото иска последователност, все пак, а мен ме мързи.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Познавам поне двама. Особено единият- бррр. Умен, много умен, чувствителен, даже прекалено, малко перверзен, магнетичен.

# 14
  • Мнения: 677
Их, Дафо, искам и за мен някоя така да каже  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт