Отзиви за QTEK

  • 501
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
Днес получих този телефон- QTEK 8500.

Обаче взе,че му падна батерията и може би чак утре ще си получа зарядното с другите аксесоари.Та понеже нищо незнам за тоя телефон,дори и за съществуването му незнаех,се интересувам някой ако има впечатления да сподели.Екстрите му ги знам кви са,проверих ги вече в нета,но дали има доволни от него и т.н.,знаете за кво става въпрос.Мерси.

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Май не само аз не съм чувала за тоя телефон Rolling Eyes.

# 2
  • Мнения: 677
Карчева, не е масов, за тва, тежък е, памет, уиндоус мабайл, екстри..
Дано ги ползваш! Дано има уай-фай, не знам дали, ама е гот ако..Влизаш си у форума без пари и си пишеш  Mr. Green , от там където има уай-фай де..

# 3
  • Мнения: 454
QTek e търговска марка на HTC, които пък са най-големите производители на Windows телефони в света  Rolling Eyes Както и да е. Точно този модел нито е тежък, нито пък е голям. Кодовото му име е Star Trek и реално е доста приятен телефон, който предлага отличен интернет и куп други екстри....за тези които могат и искат да ги ползват де  Laughing WiFi няма, но пък има Internet Explorer, така че писането по форуми директно от телефона е съвсем реално нещо.

# 4
  • Мнения: 2 211
Мъжо имаше такъв, но скоро го продаде, защото го изтърва в кенефа и взе да прави номера. Сега е с НТС. Според съпружето, това че, Кютек-а се отваря заради клавиатурата, създава проблеми и той почти не я ползваше, наблягаше на писалката.

# 5
  • Мнения: 454
8500 няма писалка и touchscreen  Laughing Той си е обикновен сгъваем телефон тип "Мида" само дето е с олекотена версия на Windows Mobile.

# 6
  • Мнения: 2 211
Да, както винаги съм чела - недочела. Не видях, че е 8500, а това което писах се отнася за 9100.
Коленопреклонно приемете извиненията ми!

Общи условия

Активация на акаунт