Активия

  • 1 390
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Въпросът ми е мога ли да давам на малко дете Активия?Като ям,дъщеря ми ме гледа жално,жално,но аз не смея да й давам.Какво мислите?Та е почти на 5 години.

# 1
  • Мнения: 605
Аз на нашата 2-годишна вече съм й давала няколко пъти. Разхлабващият ефект ли те притеснява?

# 2
  • Мнения: 2 631
Аз давам на дъщеря ни от Активията със сините сливи. Mr. Green
Не виждам проблем, а е и почти винаги запечена.
Виж, синът ми въобще не близва мляко с "боклуци" в него, т.е. с плодове, а за останалите "боклуци" в купешките млека може и да е прав. hahaha

# 3
  • Мнения: 2 161
Точно разхлабващият ефект ме притеснява.

# 4
  • Мнения: 323
Не мисля,че ще има някакъв проблем.И аз давам на сина ми отдавна .Дай и да пробва,тя ще те насочи .Виж и реакцията. smile3503

# 5
  • Мнения: 2 161
Ох,аз реакцията й я знам.Дадох й една лъжичка,после щеше да изяде празната кофичка Grinning.Много й харесва.Щом вие не се притеснявате да давате на децата си и аз ще давам вече на моето.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Въпросът ми е мога ли да давам на малко дете Активия? Та е почти на 5 години.
Shocked Разбирасе, че можеш да даваш. Всичко което ядеш ти, стига да не е люто и прекаленно пикантно...

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нито на мен нито на децата ми Активия действа разхлабващо. Аз обичам натуралната, дъщеря ми е яла вече няколко пъти.

# 8
  • Мнения: 1 448
И аз му давам на моя Активия с мюсли или с ягоди  Wink

# 9
  • Мнения: 441
И на двете си деца давам.Нито на единият,нито на другият действа разхлабващо  Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз не съм давала на Тери,но вие сте големи и едва ли е проблем.

# 11
  • софия
  • Мнения: 555
И мойте са фенове на всичко, което ядат възрастните. Аз не си падам много по активията, но ако детето я харесва - защо пък не. Освен това до колкото знам тя има регулиращо действие, което е хубаво.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 477
Това с разхлабващото действие е отново в полето на рекламата! Единствено Активията със сини сливи може да има такъв ефект - от сливите съответно. Иначе ако чакате ефект от лактобацилус+бифидус да имат разхлабващ ефект ще трябва да почакате! Те изобщо не са в такива количества, че да предизвикат такъв ефект. За справка - половин чаена лъжичка чиста култура на лактобацилус може, казвам МОЖЕ да предизвика разхлабване на стомаха (от петимата колеги, които пробвахме само един се оплака от прочистване на стомаха).....С чаена лъжичка лактобацилус можете да направите около 200 литра прясно мляко кисело....Смятам, че отговорих ясно и разбрано! Спокойно си папайте Активия и не вярвайте сляпо на реклами! Wink Wink

# 13
  • Мнения: 40
Моят син е на 2г. и аз също съм му давала и не му е действала разхлабващо.Просто трябва да опиташ и тогава ще разбереш как ще  влияе на твоето дете,всеки организъм все пак си е различен.

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Давала съм преди години. Не ни действа разхлабващо- нито на тях, нито на мен.

Общи условия

Активация на акаунт