kak da postapq

  • 554
  • 7
  •   1
Отговори
Zdraveite,az sam na 20 godini predi 29 dena rodih mom4ence.na 28-q den go otbih,zashtoto qvno karmata mi q imashe v kolichestvo no ne beshe kachestvena.premina na NAN.obrivashe se za 5 dni dva pati.Sega spi mnogo po dobre no nosat my e zapyshen i tova my pre4i da disha.Az sashto sam bolna,predpolagam az sam go zarazila.vazmojno li e dae bolno ot pnevmonia ili prosto e nastinalo i kak da go lekyvam to nqma 40 dni vse oshte.I kak da si vdigna karmata sprotivozachatachni stava li ili trqbva da mi izpishe lekarstva lekar???

# 1
  • Мнения: 8 505
...vazmojno li e dae bolno ot pnevmonia ili prosto e nastinalo i kak da go lekyvam to nqma 40 dni vse oshte.

Не виждам какво общо имат 40-те дни newsm78
Вярваш ли,че някой тук ще започне да ти дава съвети за лечение на толкова малко бебе?!Заведи го на лекар веднага.
За кърмата можеш да попиташ тук.
Не е зле да пишеш на кирилица.

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 973
Трябва, задължително да заведеш детето на лекар. По въпроса за кърмата вярвам, че ще ти помогнат тук  Peace

# 3
  • Мнения: 1 877
Веднага на лекар!Искай да му вземат секрет

# 4
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Няма нищо по хубаво от това да си кърмиш бебето , а твоето е много малко , но ти си решила да го отбиеш newsm78(интересно  ми е как разбра , че кърмата ти не е качествена)!Твой избор, но определено , АМ  не е  по добрия  вариант  , то  е алтернативата на майките , които нямат кърма или не им достига!
За запушеното носле ще те посъветвам  да се обадиш на личния лекар  -дори и да е само настинало , бебето е много  малко и понякога се влошават за часове !
За лекарствата за спиране на кърмата попитай гинеколога си!

# 5
  • Русе
  • Мнения: 2 354
заведи детето на лекар, възможно по-бързо !

# 6
  • София
  • Мнения: 4 294
Ние можем да ти дадем съвети, но бебчето ти има нужда от лекарска намеса.

# 7
  • Мнения: 4 451
Няма такова понятие като "некачествена кърма". Това са измислици на бабите, по-скоро. Не го отбивай в никакъв случай. В "Кърмаческият" ще ти помогнат по въпроса за кърмата. Гледам, че момичетата са ти дали линк.
Възможно е детето да има някаква непоносимост към белтъка на изкуственото мляко и затова да са обривите. Няма нищо по-добро от майчиното мляко, ако имаш възможност - кърми си го.
А за това, че е болничко и със запушено носле, трябва да го прегледа лекар и да назначи адекватно лечение. Отиди при педиатъра си.

Общи условия

Активация на акаунт