Само в нашата ясла ли отменят лятната "почивка"?

  • 538
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ами това ми е въпроса...Много ще се радвам ако сме постигнали нещо с Подписката за отмяна на лятната почивка в яслите и ДГ.
 Затова питам дали е навсякъде...Вчера чаках да се появи тема, но нямаше.
 Преди 2 дена ни казаха, че се отменя и записваха кой ще ходи през лятото/за август по-точно/, за да сформират група/и/. А иначе знаехме, че ще е през юли-2 месеца стоеше залепено съобщение. Попитах ги от кого е нареждането-жените не знаеха. Естествено, че е по-добре така, защото на мен лично не ми се ходеше на море през юли, а и трябваше да търся гледачка за поне 3 седмици.
 А, забравих: става дума за 60 ясла "Приказка" в "Гео Милев"-София

# 1
  • Мнения: 1 455
Да ти кажа за вас не знам,но нашата ясла веднъж на три години не си прави почивка,тоест тази година и ние няма да почиваме,но другата си почиват.

# 2
  • Мнения: 3 356
Нашата ще си почива ,поради "ремонт".За поредна година.Много ми е интересно какво ще ремонтират.Дежурна е детската градина в Дианабат.Мнооогоо браво на господата от Община Изгрев.Моите искрени поздравления.Нали мислят за родителите.До Дианабат от Изток може да се стигне само с два транспорта.Или за по-бързо-пеша.Още по-добре са тези,които са с по едно дете в яслата и с едно в градината.Без кола.Романтика.

# 3
  • Мнения: 7 831
Август ще почива и нашата, за сега това е инфото. Правят вече списъци за Юли и Август и групите ще са сборни още от Юли.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 477
Ели, още през юли ще има сборни в любимата градина? Тъпо въпросче - всички възрастови групи обединени в група - това ли знечи обединени? Или всички в дадена възраст са обединени в сборна? Аз като майка ма първогрупче, пропуснали яслата да питам Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт