Фирма за кетъринг

  • 2 069
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 718
Моля ви, ако някой има лични впечатления от фирма за кетъринг да ми пише - добра организация, да имат масички и покривки, вкусна храна.
Фирмата ми трябва за кафе-пауза - кафе, вода, безалкохолно, хапки, петифури, малки сандвичи.
Виждам много реклама в Гугъла, но искам да съм сигурна и затова търся лични впечатления.
Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 419
В офиса ползваме Laura Catering - много са добри откъм храна, обслужване и т.н., имат си и сервитъори, но за съжаление нямам контакти техни тук ( не съм в офиса). Предполагам в Гугъл ще можеш да ги намериш.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 079
Ние ползвахме услугите на "Парагон 7 " ООД.
Дойдоха, видяха мястото, попитаха от какво имаме нужда и направиха оферта в рамките на 12 часа.
Цените им са много поносими, не са високи и надути, а и обслужването им беше на страхотно ниво!  Peace
Имат и си носят всичко, от което имате нужда - покривки, салфетки, чаши, чинии, прибори, музика ...

Адресът им е:
гр.София, ж.к. “Красна Поляна” І част, ул. “Братин Дол”, бл. 105, вх. А, ет. 3
Телефони за контакти: GSM 0878 705 575; 0878 215 015; 0878 205 114
Албена Цанова
е-mail: beni_ta@abv.bg

# 3
  • Мнения: 216
Red Devil sa mnogo dobri, pravqt mnogo ot golemite partita i malki sashto. imat i web site
http://reddevilcatering.com/bg/
dano da sam pomognala

# 4
  • София
  • Мнения: 650
Red Devil sa mnogo dobri, pravqt mnogo ot golemite partita i malki sashto. imat i web site
http://reddevilcatering.com/bg/
dano da sam pomognala

за тях съм чувала че са най скъпата фирма за кетъринг, но са добри

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 3 129
Реддевил са най-добрите. Лаура...средна работа....Прецени според условията, които предлагат. Но ако е за нещо, което на всяка цена трябва да се изпипа, аз бих ползвала Реддевил.

# 7
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Дели Кетъринг. Няма други като тях.
 
www.delicatering.bg

# 8
# 9
  • Мнения: 7 718
Благодаря ви, момичета. Laughing
Брей, на reddevilcatering всички дати за юни са запълнение. Сигурно наистина са много добри, жалко.

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 16:58 от Lali

# 10
  • Мнения: 410
 Lali, извини ме, моля те, но сега е момента да питам за отзиви и за Варна. На мен също скоро ще ми е нужен кетъринг.

# 11
  • Мнения: 7 718
Няма проблем. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт