Как ми се иска...

  • 455
  • 5
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
един ден живот и здраве да кърмя по-дълго второто си бебе...
аз и първото исках да го кърмя поне 6 месеца, но поради няколко причини не успях...
уви, научих за кърмаческия подфорум дълго след като бях спряла да кърмя  Cry
много уважавам жените тук, както и Библиотеката!  Hug
искам още отсега да бъда информирана за всичко, което ще ми помогне втория път да се справя по-добре като майка-кърмачка
за справка - при първото си дете не бях чувала изобщо за т.нар. късно захранване и спазвах препоръките на педиатърката... от самото начало съм давала водичка със захар от шише... сок от втория месец, плодово пюре от третия и т.н. ... Embarassed Алекс е сукал кърма от мен пълни 3 месеца, а четвъртия месец беше на смесено хранене /сукане + АМ + пиене на изцедена кърма от шише/, после започнах медикамент, несъвместим с кърменето, а и кърмата ми съвсем намаля вече, малчо категорично не щеше повече да суче от мен /повече от 3-4 дена блъскаше гърдите ми, но лакомо се нахвърляше върху другите храни.../ през първите три месеца кърмене той обожаваше да суче от мен, а и на мен ми беше много приятно, хубаво и гордо...
приемам съвети и мнения  Hug  Heart Eyes   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 877
пожелавам ти да успееш в това, което искаш! няма невъзможни неща  Peace

имаш всички нас. това е добър старт.   bouquet

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ами ти имаш всичко, което е нужно - опит с кърменето през първите 4 месеца (това е около 3х повече, отколкото аз съм кърмила първото ми дете), желание и мотивация - и всичката информация от форума, чрез която вече си успяла да разбереш какво да избягваш Grinning
Ще се справиш - а ако възникнат проблеми, сме насреща Hug

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
много, много, ама много ви благодаря!!!
за куража, съпричастието, топлите думи, подкрепата и разбирането!!!
очаквах повече осъждане, критика и забележки  Embarassed
мерси още веднъж!!!  Hug
наистина съм мотивирана и с желание, ама и първият път бях така, а не се получи кой знае какво...  Thinking
мисля, че ключът наистина е в информацията...   bouquet
и в нешашкането...  #Crazy  Mr. Green нали?  Heart Eyes

# 4
  • Монреал
  • Мнения: 84
И главно в нешашкането Simple Smile
Информацията вече знаеш къде да я търсиш.

# 5
  • Мнения: 3 760
Ще се справиш!!!  Peace   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт