Отговори
  • Мнения: 1 531
здравейте  Hug

нещо незнам какво да правя - на готските ми шишета на д-р браун пише, че не стават за парна стерилизация и само с веро и вода да ги мия  Shocked   същото пише и на залъгалките на нук и нуби и каучукови и силиконови  Shocked  а в тях влиза водичка и ако в нея има и веро просто  Shocked  та ни шишетата ни залъгалки смея да дам, без да стерилизирам - все апк  толкова малко бебенце  ooooh!  днес рискувах и си пъхнах залъгалките в стерилизатора (електрически на чико) - гледам видимо нищо им няма, ама знам ли  Tired  за шишето на д-р браун обаче не смея - да не би да вземе да изуска някоя вредна съставка или знам ли  ooooh!

да знаете - ще им стане ли нещо наистина??? и как бих могла да позная, ако нещо ги повредя и това вредно ли ще е за бебето???

# 1
  • Мнения: 10 983
Не ползвам шишета, но вчера стерилизирах каучуков биберон Нук в тенджера - нищо му няма  Peace

# 2
  • Мнения: 230
На етикета на биберон-залъгалката на "Нук" пишеше, че не става за микровълнова стерилизация. Да се изварява до 5 мин. За д-р Браун не зная, не съм ползвала

# 3
  • Мнения: 2 922
нещо незнам какво да правя - на готските ми шишета на д-р браун пише, че не стават за парна стерилизация и само с веро и вода да ги мия  Shocked   

Е как няма да стават, като си има и стерилизатор за тези шишета?!  Rolling Eyes

# 4
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 700
От край време ползвам залъгалки на Нук и си ги стерилизирам по 8 мин. в стерилизатор за микровълнова печка. Нищо им няма.

# 5
  • Мнения: 1 531
Е как няма да стават, като си има и стерилизатор за тези шишета?!  Rolling Eyes

еми незнам - така пише  Shocked

На етикета на биберон-залъгалката на "Нук" пишеше, че не става за микровълнова стерилизация. Да се изварява до 5 мин. За д-р Браун не зная, не съм ползвала

точно така - първият път се изваряват  Peace  и после само със сапунена вода  Shocked

# 6
  • Мнения: 772
Моя приятелка ползва такива шишета и ги стерилизира в микровълновата без проблем Peace

# 7
  • Мнения: 5 228
Не знам дали може или не, но ако се притесняваш да не ги повредиш, можеш да ги стерилизираш с таблетки или течност за студена стерилизация.

# 8
  • Мнения: 5 026
И двете марки стерилизирам в МВ печка.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 522
И шишетата и залъгалките винаги съм стерилизирала в МФ. Всички мои приятелки и познати, които са ги ползвали също. За 9 месеца на моите видимо им няма нищо.

# 10
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Аз ползвам шишета на Nuby и си ги стерилизирам в МФ.Засега им няма нищо Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 366
От край време ползвам залъгалки на Нук и си ги стерилизирам по 8 мин. в стерилизатор за микровълнова печка. Нищо им няма.
Аз също ползвам само Нук - силиконови залъгалки и си ги изварям в стерилизатор в МВ.Нищо им няма.  Peace

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Шишетата на Браун съм ги стерилизирала -никакъв проблем Peace!

# 13
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Стерилизирала съм и шишета на д-р Браун и залъгалки на Нук в ел.стерилизатор.Проблеми не съм имала.

# 14
  • Мнения: 348
Вече седми месец стерилизирам залъгалки Нук на пара в микровълновата и нищо им няма, даже ми е странно как след толкова пъти поне малко не почнаха да лепнат  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт