GYMBOREE - Игра и музика: Мнение и отзиви моля?

  • 1 038
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 253
През следващата седмица ще бъде откриването на първия такъв център тук в ЮАР. Записах и двете деца за по една сесия Сия в 3 група а Алекс за часа по изкуства в 7 група , за да видим и преценим дали е нещо което ще е от интерес за тях и за нас. Интересно ми е дали някой има впечатления и отзиви от тази система точно, посещавате ли я, колко често, от колко време, на децата харесва ли им, а пък и на вас? Изобщо интересуват ме всички мнения около тези занимания и други подобни?

Ето и линк за официалния  им сайт: www.gymboreeclasses.com

Последна редакция: чт, 24 май 2007, 16:39 от Slavy

# 1
  • Мнения: 253
Никой ли няма опит? newsm78

# 2
  • Мнения: 677
През следващата седмица ще бъде откриването на първия такъв център тук в ЮАР. Записах и двете деца за по една сесия Сия в 3 група а Алекс за часа по изкуства в 7 група , за да видим и преценим дали е нещо което ще е от интерес за тях и за нас. Интересно ми е дали някой има впечатления и отзиви от тази система точно, посещавате ли я, колко често, от колко време, на децата харесва ли им, а пък и на вас? Изобщо интересуват ме всички мнения около тези занимания и други подобни?

Ето и линк за официалния  им сайт: www.gymboreeclasses.com

Забавно е за децата и не толкова за родителите, още от едно място да лепнат вируси.

# 3
  • usa
  • Мнения: 2 113
на времето водих голямата си дъщеря на GYMBOREE. беше на 2 години. харесваше и, но понеже бях до нея, така и не се отпусна да играе с другите деца. не мисля, че е научила нещо там, но беше някакво разнообразие и в нейното, и в моето ежедневие. не очаквай чудеса Simple Smile.

# 4
  • Мнения: 3 367
тук това е едно от основните забавления за мид-клас майки к си седят у дома( и децата им); ходила съм няколко пъти,като цяло не е нищо което не може да се спретне в домашни условия ако имаш 2-3 приятелки с деца на сходна възраст;
ходя в един клуб на работещи майки к другата седмица се събира в Джамбури,но пак е по-скоро за мен отколкото за децата, ще споделя пресни впе1етления..
не знам за каква то1но система говориш,доколкото аз разбирам не е нещо невиждано
тук е и скъпо,като цяло го  намирам  за не-оправдаващо цената мероптиятие
**
други подобни занимания тук има бол,пак са по-скоро занимавка за майката отколкото за рожбата Grinning
децата до 3 години играят предимно сами и се заиграват и с капа1и от бутилки,не им е нужна кой знае каква схема и система..няма лошо ако имаш време,пари и настроение,особено за нетуърк с други майки си залужава,но както е казала миз не е работилница за 1удеса..

# 5
  • Мнения: 2 093
Виждала сьм помощението в което се организира тази програма. Изглежда много занимателно, но проблема е че е много скьпо. Тук за около10-14 класа ( всеки по 45 мин) струва над $200. Не мога да ти кажа дали си струва парите, но ако е сьщото като в Канада, би трябвало да предлагат един безплатен час. Ако има запиши се и прецени дали ти харесва. Тук града организира подобни програми за без пари или за много малко, разбира се тези програми не са така обзаведени сьс сьорежения и играчки както GYMBOREE, но не знам дали си заслужава да платиш разликата. Ако обаче там кьдето живееш, не се организират такива мероприятя за деца и може да си позволиш парите, определено е добра идея.

# 6
  • Мнения: 253
Благодаря ви за отзивите!
Ще разкажа другата седмица как е минало.Записала съм всъщност в безплатния preview час, само от мое любопитство  Heart Eyes понеже никога не съм ги водила на подобни организирани занимания! Те и двамата ходят на градина, така че не им липсват забавления с други деца или работа със детски специалисти.  PeaceТова което ми разбуди любопитсвото и желанието да го пробваме е участието на родителя в играта на децата  (нали все се упреквам че прекарвам недостатъчно качествено време с тях) и предположих че нещо ново като система.
Съгласна съм обаче, че и повече забавление за родителите ( разнооббразяване на времето на мидлъл клас домакините). А пък не че и аз страдам от липса на соц. контакти  Mr. Green
Колкото до заплащането и тук не е никак скромно, но ще преценим!

Още веднъж мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт