Температура в ранна бременност

  • 4 588
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Преди няколко дни разбрах че съм бременна в 5 г.с. и незнам дали е нормално но базалната ми температура (от около 2 седмици я меря) се движи от 37.1 до 37.4 градуса ,а под мишницата от 36.9 до 37.3 , днес обаче като я премерих под мишницата беше 37.3 а в ануса - 37.6-7 ,моля ви кажете ми това нормално ли е защото много се притеснявам .Един доктор ми каза че е нормално а друг -че може да има инфекция а нямам други симптоми(кашлица,болки в гърлото) newsm78 Wink

# 1
  • Мнения: 7 718
Нормално е.

# 2
  • Мнения: 4 700
И аz мисля, че е нормално.  Peace

Успе6на бременност

# 3
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
И аз съм чувала, че се повишава, така че е нормално!

Успех  bouquet

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Абсолютно нормално е. Нямаш причина да се притесняваш. При мен БТ се задържа 37.4-37.5, а телесната темп. понякога е 37.3.

# 5
  • Мнения: 1 248
нормално е лека бременност  bouquet

# 6
  • Мнения: 2
мнооого мерси за отговорите  newsm76  Two Hearts Flowers Bouquet сега малко се успокоих!

# 7
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
мнооого мерси за отговорите  newsm76  Two Hearts Flowers Bouquet сега малко се успокоих!
   Не МАЛКО, ами МНОГО се поуспокой!
   Сега, по принцип след овулация БТ се вдига, ако преди ову е била 36.7-36.9, след нея тя става 37.2-37.4 /това са примерни стойности, но са с цел да те ориентират/. Като се вдигне БТ се е вдигнала и телесната. Свързани са. При следене на овулация не е задължително температурата да се мери в дупето. Има момичета, които си я мерят в устата, други - вагинално, трети си мерят телесната температура. Следи се за дуфазност!!! Просто, след ову-тя се вдига навсякъде. Ако няма оплождане температурата спада и идва цикъла, ако има - се задържа висока.
   Сигурно стана объркано, но дано успееш да хванеш мисълта ми.
   

Общи условия

Активация на акаунт