полезна ли е трапезната вода?

  • 660
  • 5
  •   1
Отговори
мили мами,моля ви отговорете знаете ли трапезната вода подходяща ли е за малки деца .детето ми е на 1.г. и7.м. четох ,че трапезната вода се обработва по химичен път. съпруга ми настоява да си купим апарат за вода на фирма ,която предлага само трапезна вода. до този момент ползвам за детето си преварена вода ,която редувам  с изворна вода за кърмачета.

# 1
  • Мнения: 441
Аз редувам Торнг спринг,Предела и понякога Девин(с розов етикет).Мисля,че и трите се водят трапезни,но не съм сигурна.В момента сме с Предела,тя със сигурност е трапезна(току що проверих).Имаше подобна тема и повечето майчета даваха от тези води.Дано съм ти била полезна  Peace

# 2
девин с розов етикет и торнг спринг са изворни води и са подходящи  за деца,но за трапезните ми е въпроса  newsm78

# 3
  • Мнения: 7 821
Спрях да преварявам водата към 7,8 месец на децата от тогава са на трапезна и/или чешмяна.

# 4
  • Мнения: 6 206
По химичен път  Shocked
Сигурно имаш предвид обратната осмоза примерно
Сто пъти по-добре е от преварената и чешмяната вода

# 5
  • София
  • Мнения: 15 219
След като навърши 1 година, започнах да давам на Иво само изворни и трапезни води.
Въпросната фирма само една и съща вода ли ще ви доставя? Защото, дори и трапезна, водата трябва да се сменя от време на време.
Виж какъв е съставът и общата минерализация на водите, които ще ви носят.
Може да погледнеш и тук за повече информация: Сравнителен тест на Български минерални води

Общи условия

Активация на акаунт