Слънце ..ПАЗЕТЕ СЕ !!

  • 1 732
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Слънцето не е както преди година 2 .Днес правя 5та баня.И какво става .Ходила съм аз 5 пъти по малко ,мажа се да не изгоря много ,да не се обеля .днес 2 часа се попекох и не ми беше хич горещо,не е като да ми изгаря кожата и през 5 мин в водата.Прибирам се влизам в банята и усещам как ми се свлича кожата  Cry Гръбчето ми е адски черно .. #Crazy
просто който още не е ходи,л  на плаж да предупредя след 5 часа ходете ,мазане и не много стоене ..не се усеща жегата,не се виждат зачервявания ..и накрая резултатът е потресаващ.Слънцето не е както преди да седиш по цял ден и накрая да не се обелиш .Взимайте мерки  Sunglasses

# 1
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Мдам...на мен точно от това слънце ми се появи слънчевата алергия  Cry  В скоро време сигурно и слънцезащитните масла и лосиони няма да помагат  Confused

# 2
  • Мнения: 1 234
Не знам за печене как е(не съм ходила още на плаж),ама и аз го усещам,че му има нещо-половин час да стоя на слънце и толкова зле ми става,че имам чувството,че ще припадна-пада ми кръвното,свят почва да ми се вие... ooooh!.А по принцип досега не ми е вредяло въобще ConfusedХем е май месец,уж не е толкова силно като през август.Не е ми ясно само как ще се ходи на море тая година Thinking

# 3
  • Мнения: 634

Ха така! Дразни ни сега, че ходиш май месец на море  Close  Wear Umbrella

# 4
  • Мнения: 80
Е какво да ви дразня ..при 20 градуса слънцето е адски силно ..ами на 40  ? ?

# 5
  • Мнения: 2 811
dobre deа как да се предпазват хората, които не искат тен. аз се мажа мажа и все получавам тен. много се дразня. имам тъмна коса и бяла кожа и искам така да си остане. със шапка да тръгна освен

# 6
  • Мнения: 80
мацка и в лице да сиостанеш беличка ,а тяло чернилка Simple Smile
Абе аз се мажа с олио на нивеа ,да не е от туй ? че съм толкоз черна ?

# 7
  • Мнения: 5 622
Днес бяхме на пикник, но следващият път ще е на плаж. МИналата година по това време, вече бяхме направили няколко посещения ....  ooooh!

Винаги се мажа, макар, че аз не изгарям лесно, защото не съм от най-белите. И детето мажа. Мъжа ми по принцип се опъва повече, но с малко говорене, успявам да го уговоря и него за тази процедура. Така е. Слънцето е вредно, особено като се прекали с него  Confused

# 8
  • София
  • Мнения: 5 604
А я да ви попитам по-ветеранките и особено морските мами с какво плажно масло мажете бебоците и кой фактор? FLyFLu съжалявам, че ти използвам темичката... Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 2 157
 Mustela   newsm10

# 10
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,определено има нещо нередно-или със слънцето или с ЕГНто.Слънцето е сравнително слабо,а вече на два пъти докато чакам маршутката ми прилошава-завива ми се свят,повдига ми се и някакво отвратително главоболие. ooooh!

# 11
  • Мнения: 248
И аз съм така напоследък - мислих, че съм се преуморила, ама сега като споделяте ... напоследък вирея само в офиса, на климатика.

# 12
  • Мнения: X
Съгласна съм, слънцето е много по-силно вече  Tired
Много бързо ми пада кръвното, прилошава ми, а е още май месец. Преди не беше така..........съмнява ме а е от ЕГН-то, защото лазарниците не са ми кой знае колко, ама е ужас!
Живот и здраве ще ходим на море........честно казано, ако не беше детето, съмнявам се, че щях да отида на море, може да се преориентирам към планината. Thinking

# 13
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
никакво слънце не искам вече, толкова е вредно Naughty направо се чудя как съм си пекла лицето като ненормална преди години. ако ходим на море, ще се запася с най-високите фактори, особено за малката, че е ужасно бяла. предпочитам да се мацам с бронзанти, отколкото да си съсипвам кожата Rolling Eyes

# 14
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Аз с такава прекрасна слънчева алергия се обзаведох преди години, че избягвам да се пека...и с всяка година се влошава.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт