Как да разбера дали е разстройсво?

  • 1 831
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Здравейте мили мами, може и да пише някаде , но търсачката не ме слуша и нищо немога да намеря
Бебо е на 3 мес. и обикновено ака по 1-2 пъти на ден. Само на кърма е. Днес след всяко ядене пълни памперса, консистенцията е както обикновенно, но толкова често не се е случвало досега. Не мрънка нищо не го боли, съобразявам се какво ям.
На някой да му се е случвало и как се справихте?

# 1
  • Мнения: 78
ако някъде се е обсъждало вече нещо подобно моля пишете къде

# 2
  • Мнения: 19 272
и ние сме на три месеца и акането е различно.беба ака по 2пъти на ден по много  Grinning,но понякога по-често и по малко.на два пъти ми се  е случвало да ям храни,предизвикващи разстройство и консистенцията при бебето също се променяше за около седмица.така че не мисля ,че имате разстройство

# 3
  • Мнения: 78
Благодаря ти

# 4
  • Мнения: 153
Не знам колко моя отговор ще ти е от полза, но дано те успокои! Моят син, когато беше на три месеца акаше след всяко кърмене. Кърмехме се седем пъти на денонощие и точно толкова пъти акаше. Започваше с подаването на цицата и свършваше с наяждането му. С мъжа ми все му се смеехме, че върши винаги двете работи едновременно - през устата влиза, а от долу излиза!   newsm62
Спокойно, кърмените бебета така акат! Ще видиш после, когато поотраснете, но пак сте на кърма. Тогава ще акате по рядко /ние ги докарахме до два, три пъти дневно - на шест месеца сме вече/, но пък за това акаме за трима и винаги ни прелива памперса!  newsm62
Съжалявам, ако бях твърде описателна, но всичко това е, за да те успокоя!  Grinning

# 5
  • Мнения: 78
благодаря ти  Joy

# 6
Спокойно и ние сме така, започна се в началото на 3-ят месец и вече цял месец акаме след всяко хранене през деня, слава богу поне през нощта пропускаме Simple Smile И ние сме само на кърма,аз също се бях притеснила в началото и го водих да го видят. Педиатърката каза, че сме абсолютно здравички. За разстройство се считало ако има промяна в консистинцията на акото, ако мирише лошо и е придружен о с болки в коремчето и с температура. Тя предположи че може би малко се прехранваме, но на това изобщо не мога да влия я Grinning Лакоми сме Grinning

Общи условия

Активация на акаунт