Моля за консултация...

  • 625
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Първо поздравления за сайта и на всички които допринасят за неговото развитие.Аз съм нова и тук откривам отговори на толкова много въпроси,които възникват в ежедневието ни.И бих искала да питам - отскоро имам преса за коса,но нямам никаква идея какви продукти да ползвам първо като защита на косъма и второ като фиксация.Два пъти се изправям но,косата ми стои някак по бухнала.Изправяла съм я и на фризьор-там става една лъскава и наистина права,а не хвърчаща.Като цяло съм с дълга и чуплива коса.
Благодаря предварително на всички които ми отговорят.

# 1
  • Мнения: 120
Аз лично моята  преса  рядко я ползвам, но преди това задължително слагам кристали за коса - така става, гладка и лъскава както пишеш ти, и освен това кристалите пазят косата от изгаряне.  Peace

# 2
  • Мнения: 91
ами моят фризьор ме изправя с четка и сешоар и чак тогава с преса, именно за да стане така гладка. вкъщи само с преса резултатът е като твоят, и не трае дълго.
използвам крем на лореал за изправяне.

# 3
  • Мнения: 696
След баня слагам Londa Trend sraightener - много добре се получава

# 4
  • София
  • Мнения: 4 736
Преди изправяне - кристали и овлажняващ спрей, след това силен лак  Peace

# 5
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
От ЛОНДА-та не съм доволна, косата стои като мръсна.
   Като я изкъпя слагам само кристали, изправям със сешуар и после минавам с преса. резултата е изправена блестяща коса, която остава така до следващото къпане.

# 6
  • Мнения: 6 155
И аз използвам само кристали.
Но в това влажно време е ужас. За два дни я изправям 3 пъти и точно след половин час въобще няма и помен от права коса #Cussing out
Но наистина когато първо се изправи с сешоар, а след това с пресата ефекта е по-добър Peace

# 7
  • Мнения: 696
От ЛОНДА-та не съм доволна, косата стои като мръсна.
   Като я изкъпя слагам само кристали, изправям със сешуар и после минавам с преса. резултата е изправена блестяща коса, която остава така до следващото къпане.

При мен пък от кристалите стои така. И аз изправям първо със сешоар и после с пресата.

# 8
  • Мнения: 2 039
Аз лично моята  преса  рядко я ползвам, но преди това задължително слагам кристали за коса - така става, гладка и лъскава както пишеш ти, и освен това кристалите пазят косата от изгаряне.  Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт