ОДЗ 1

  • 1 228
  • 12
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 82
Здравейте!
Синът ми е приет в ОДЗ 1 в София. Малко се притеснявам от лошия външен вид на детската градина и събирам впечатления и отзиви. Бихте ли споделили, ако знаете нещо Thinking

# 1
Моят син е в 1 ОДЗ. Аз съм доволна. Попадна в група с добри деца и добри госпожи. Външният вид на градината наистина не е добър, но това лято предстои да се сменя дограмата, така че поне нещо ще се подобри.
За децата външният вид не е важен. Важни са околните хора и вниманието.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 82
Mnogo blagodarja za otgovorite vi Hug
Az sam go zapisala veche i ot septemvri Andrei shte tragva na jasla. Tova za dogramata e dobra novina. Vjarno, che vanshnijat vid ne e vazhen, no toi mi sazdade parvoto vpechatlenie za gradinata Wink

# 3
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Не се притеснявай, отвътре стаите са чисти и подредени. Дъщеря ми завърши по миналата година предучилищна там и бях много доволна. Догодина сигурно ще запиша малкия там, защото тази година не успях да поддам документите.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 82
Naistina se radvam da chuja tova Hug Gradinata e na udobno za nas mjasto, no bjah pritesnena, che samo tam go prieha Embarassed Reshih, che ne e imalo mnogo zhelaeshti i neshto ne e nared. Sega samo se nadjavam deteto da svikne barzo s decata i s lipsata na mama Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 2 671
Naistina se radvam da chuja tova Hug Gradinata e na udobno za nas mjasto, no bjah pritesnena, che samo tam go prieha Embarassed Reshih, che ne e imalo mnogo zhelaeshti i neshto ne e nared. Sega samo se nadjavam deteto da svikne barzo s decata i s lipsata na mama Simple Smile
Аз също съм в квартала и съм чувала много добри отзиви за 1-ва, само дето нас не ни приеха, въпреки че отидохме да подаваме молба на 3 януари. Твоето дете кой набор е?

# 6
  • Мнения: 146
Детето ми беше прието в 1 ОДЗ миналата година, 2 група, тъй като предишната година не го приеха никъде в София  Sad
Много съм доволна от преподавателите и целия персонал. Единственото лошо е, че са по 30 деца в група...
Често са на двора  играят на воля.
Дано и но Вас Ви хареса.

# 7
  • Мнения: 3 886
Тази градина  в гадинката свети Никола  ли се намира????

# 8
  • София
  • Мнения: 2 671
Тази градина  в гадинката свети Никола  ли се намира????
да

# 9
  • България-София
  • Мнения: 573
Ние също сме в тази градина. Моето мнение е добро - екипът от двете учителки и лелята е много добър. Децата ги обичат и с желание ходят там. Моята база за сравнение е яслата /не там/, в която ходиха децата и факт е, че тук се чувстват по-добре. Като цяло има добро реноме. Сега наистина ще правят ремонт.
Малко ми е чудно, че смяташ, че няма много желаещи. Там се приема трудно, защото градината се спонсорира от еврейската организация "Шалом", което ги задължава да приемат деца с доказан еврейски произход, и така може деца от квартала да не бъдат приети. Ние подадохме молба за приемане още 2004 г. за тръгване 2006/2007 г.

# 10
  • Мнения: 3 886
Моето мнени е че 65 е по добра.Много бутане много нещо .аградината е сенчеста и само в цимент.не ми харесва.Имах шанса но предпочетох 65 та Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 2 671
Моето мнени е че 65 е по добра.Много бутане много нещо .аградината е сенчеста и само в цимент.не ми харесва.Имах шанса но предпочетох 65 та Peace
65-та на ул. Одрин м/у Пиротска и Симеон ли? Защото аз знам, че там няма ясла  newsm78

# 12
  • Мнения: 3 886
Моето мнени е че 65 е по добра.Много бутане много нещо .аградината е сенчеста и само в цимент.не ми харесва.Имах шанса но предпочетох 65 та Peace
65-та на ул. Одрин м/у Пиротска и Симеон ли? Защото аз знам, че там няма ясла  newsm78
Пиротска и одрин ДА тя е.Няма но  нивото е  не на 6 на на 60 Peace PeaceДогодина и бебка е там.ПО добре там отколкото на ясла. PeaceМОй приятел даде 500 лв да приемат в ОДЗ1 детето му #Crazy newsm78

Общи условия

Активация на акаунт