Македонският колаж със сестрите ни в Либия?!

  • 1 412
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Мернах по ТВ ей сега..Връх на цинизма..Моля, който го е видял да пусне линк, че аз търсих, но не успях да го намеря..

http://www.focus-news.net/index.php?id=n711502

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Чух в анонсите на новините на bTV, че ще говорят за тях, но не го видях ....  Tired

# 2
# 3
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
то това е стара работа ...
беше актуално преди няколко седмици
имаше го в една от темите за македонците ....
ама, че "сензации"  Tired

# 4
  • Smallville
  • Мнения: 994
то това е стара работа ...
беше актуално преди няколко седмици
имаше го в една от темите за македонците ....
ама, че "сензации"  Tired
Виж в линка,който съм посочила,че всички публикации са с вчерашна дата,предполагам за това пита Тони,а ти може би си чела за друго.
Отделен е въпроса,че останах потресена и дори не мога да коментирам,толкова омраза на едно място не мога да понеса

# 5
  • Мнения: 431
Голяма работа... Нека има свобода на словото.

# 6
  • Мнения: 104
Аз искам да отговоря в тоя блог  #Cussing out, ама пусто тая шльокавица не я разбирам и ми дава някаква грешка.

# 7
  • Мнения: 6 167
и кво?
голям прас. някакви простаци си говорят за е... ане.

няма какво да се пеня просто по въпроса - много им е ниско нивото и на едните и другите в този блог.

# 8
  • Мнения: 804
то това е стара работа ...
беше актуално преди няколко седмици
имаше го в една от темите за македонците ....
ама, че "сензации"  Tired
Виж в линка,който съм посочила,че всички публикации са с вчерашна дата,предполагам за това пита Тони,а ти може би си чела за друго.
Отделен е въпроса,че останах потресена и дори не мога да коментирам,толкова омраза на едно място не мога да понеса

  Изобщо не е отделен... Не бях чувала,нито виждала този колаж и просто се потресох като го видях като тема във форума...Нямам думи просто... То бива негативно отношение, бива простотии ама такова чудо никое здравомислещо същество не бива да си позволява.  newsm61 smile3515 newsm61

# 9
# 10
  • Мнения: 3 569
Колажът е донякъде резонен. На маймуни ги направиха медиците ни в Либия.

# 11
  • Мнения: 431
Защо се впрягате толкова? Някой написал нещо в блога си - чудо голямо, медийна сензация... newsm78

# 12
  • Мнения: 677
Да, да, видях и аз сега, но се изкорках, след като го видях по бТВ, а то кво се оказа..Ама пак е гадно де  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 2 716
Колажът си е колаж.
Гадно е положението на сестрите в Либия.
А макетата не щат да ни стават поданици и много се дразнят когато им разправяме, че са българи. Те пък, от своя страна, ни наричат маймуни.

# 14
  • Мнения: 184
комплексари Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт