Надувате ли се пред бившия с настоящия?

  • 2 588
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
В четвъртък се разхождахме с мъжа ми и случайно съзрях в 1 кафе бивше гадже, което ме нарита (заряза) 2 пъти много брутално.  Close  Той гледаше право в мен и мъжа ми и тогава.......моето съкровище ме спря и се наведе да ми върже обувките, защото съм се развързала.  Flutter Така се надух, изпъчих още повече стърчащия корем и вирнах нос. Много обичам такива моменти  Mr. Green

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Дай боже, по-нататък въобще да не ти прави впечатление кой  къде в кое кафене какво бил видял, а очите ти и всичко да си е към семейството

# 2
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 797
Не се надувам пред никой... а когато срещаме предишното ми гадже с което бях 3 години ми става дори неудобно, неприятно... просто погледът и цялата му физиономия се изменят като ме види с Даро. Никога няма да ми покаже открито че не му харесва да ме гледа със сегашния ми приятел но го познавам достатъчно добре, за да го знам и сама и все още ми е достатъчно мил, за да не искам да му е гадно.

# 3
  • Мнения: 3 394
Аз не бих се надувала, с бившия сме си дружки и ми е кеф като се виждаме да си раздухваме клюкинки Simple Smile

# 4
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не се дуя, ,защото  сме живяли 3  пъти по толкова, отколкото с сегашния и уважавам миналото си и хората в него! баща е на големите сладури, най-много мога да се надуя, ако смъкна килцата до дупка и се опъна като младо гадже по гол пъп, да съжали малко, 4е не оценяваше имането пред о4ите му!

# 5
  • Мнения: 3 634
Дай боже, по-нататък въобще да не ти прави впечатление кой  къде в кое кафене какво бил видял, а очите ти и всичко да си е към семейството

Срещата беше случайна, а и се възгордях защото съм зарязана. Не пазя топли чувства.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Не се надувам.

# 7
  • Мнения: 410
 Аз пък се надувам. Съпругът ми е с хиляди класи над бившия ми приятел. Надувам се не само пред него, а пред когото видя, още не мога да му се нарадвам на мъжлето ми!

# 8
  • на село
  • Мнения: 3 844
Надувате се, защото сте омъжени от скоро, че аз вече не си помня бившите, а и да ги видя сигурно няма да ги позная, минали са толковааа години  Grinning.

По този случай да ви почерпя, днес имаме годишнина от сватбата - 17 години брачен живот  Grinning

# 9
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Честита годишнина,НелиСа!Да си имате още 5пъти по толкова!

# 10
  • София
  • Мнения: 392
не, даже се сконфузвам, щото той е ужасен дразнител и не искам да стават сеири

# 11
  • Мнения: 6 167
Ухааа. Как не.
Веднъж ми се е удавал случай.
Бях мн. влюбена в един мъж, ама той нещо не ме искаше, ту така , ту иначе.
Аз голямо страдание изстрадах. Да не говорим, че беше 'подходяща партия', както казваше баба ми.
Та, двамата с мъжа ми влюбени и щастливи си вървим по Витошка и хоп (!), кой да видим  Mr. Green
Ееее, нема такъв кеф. Видях го колко е тъп, дебел и самотен, той ме видя как цъфтя и топя в щастие, гушната и така се обърка, че свърна по Парчевич  Laughing
После разбрах, че доста е разпитвал за мен, но късно е , либе, за китка  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 336
Нямам си бивш.  Grinning
Той си ми е първият, да се надяваме и последният.
Ама погледнато отстрани - защо малко да не се понадуе момичето. Да види наистина какво е изпуснал.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Естествено.За толкова грехове имам да му връщам,че това е най-малкото ,което мога да направя за да разруша душевното му равновесие.Два,три пъти сме се засичали- ужасно го е яд,а от мен по-щастлива няма.  Flutter

# 14
  • Мнения: 3 423
Отдавна съм голям човек и такова поведение не ми е присъщо.

Общи условия

Активация на акаунт