Как да премахна...?

  • 5 172
  • 11
  •   1
Отговори
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Много ви моля , мами ако знаете как да премахна миризмата от маратонки и краката ми да не се вмирисват кажете ми как? Аз работя цял ден на крака и сред хора а имам чувствителни крака и не мога да нося друго освен маратонки. Предварително благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
В Орифлейм продават една пудра и крим, които помогнаха на моя приятелка с точно такъв проблем.
Опитай! Peace

# 2
  • Мнения: 843
         Спортистите имат най- различни пудри, които могат и да се купят.  Ползвала съм такава, но отдавна. Имаше  страхотен ефект!!
     Ако имаш познати - поразпитай.Simple Smile) За съжаление не мога да помогна с име на препарата.Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 1 951
Пудри се продават и по магазините.Не са скъпи.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 816
Пробвай с продуктите на sholl, продават се  в аптеките ,много са добри.

http://www.scholl-footcare.com/uk/footcare/index.asp   Peace
  bouquet

# 5
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Много благодаря на всички! Ще пробвам с пудри и препарати. Дано да има ефект че ме е срам да ходя така

# 6
  • Мнения: 410
 Когато маратонките са от естествена кожа, а чорапите 100% памук няма как да се вмиришат краката. Проблема е, че много трудно се намират такива чорапи, в повечето има и малко ликра. Неприятно е, но дано намериш решение!
 Успех!

# 7
  • Монреал
  • Мнения: 631
Стрий аспирин на прах и вечер, след хубаво измиване и подсушаване, напудри само стъралата и леко пръстите с него, но само отдолу, защото горната част на крака е с нежна кожа. Изтупай излишния аспирин, обуй чорапи и спи така. Сутринта не си измивай краката. Повтори на следващата вечер и няма да имаш проблеми вече. Е, след месец-два може пак да се появи проблема, но като повториш лечението няма да има проблем.

Моя мъж всяка зима така си третира краката. Лятото няма проблем заради откритите обувки.
Верно е, че трудно се намират чорапи 100% памук, но все пак ги има! Потърси.

# 8
  • Мнения: 19 473
Дезодорант за крака Одор Екс. А за самите маратонки - д-р Шол дезодорант.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 967
Пудра и спирт.

# 10
  • Мнения: 2 386
Foot care от аптеките!
Успех  Peace

# 11
  • Мнения: 8 917
Пробвай с пудрата на Орифлейм Peace

Общи условия

Активация на акаунт