Какви дрeшки зa родилното?

  • 506
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Какви дрeшки зa родилното,взeхтe  за бeбчeто докато  бяхтe в болницата ?  Обличахтe ли го или тe го повиваха ?   

# 1
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
мисля че във всяка болница е различно.при нас не даваха да носим дрехи на детето а ги повиваха.

# 2
  • Мнения: 1 427
Те го обличаха. Нищо не съм носила, само за изписването (то се подразбира). В Шейново съм раждала.

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз раждах в Майчин Дом - Варна. Там не носиш почти нищо.
В деня на раждането, бебето е с боди и пелена. На другия ден вече е с боди и гащеризонче, от там. Взех само дрешки за изписването.

# 4
  • Мнения: 351
Аз си носих абсолютно всичко за бебка. Само в началото като се роди я облякоха с дрешки на болницата, но после като ми я дадоха я обличах с дрехи, които аз си носих. Но явно за всяка болница изискванията са различни. Добре е да попиташ там, където си решила да раждаш как точно стоят нещата, за да си подготвена. Peace

# 5
  • Мнения: 1 691
Раждах във ВМИ Пловдив. Още от първия ден беше с памперс + боди и ританки от болницата. Тъй като нямаха достатъчно дрешки за преобличане обаче, на втория ден мъжът ми ни донесе 3 комплектчета памучна блузка и ританки. Свършиха ми идеална работа.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 679
Освен памперси и мокри кърпички нищо друго не съм носила - там си ги обличат.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 423
Освен памперси и мокри кърпички нищо друго не съм носила - там си ги обличат.
И аз така. Раждах в МД- София.  Peace

# 8
  • Мнения: 1 555
Нищо не съм давала в болницата освен АМ и памперси !

# 9
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Нищо не съм носила за бебето в родилния дом освен памперси. Там го обличаха и повиваха. Беше топло, но си бях предвидила да ми донесат едно одеалце ако станеше студено.

# 10
  • София
  • Мнения: 928
Всяка болница има различни изисквания. Аз не съм носила абсолютно нищо.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 588
Те го обличаха. Нищо не съм носила, само за изписването (то се подразбира). В Шейново съм раждала.

И аз. Peace

# 12
  • Мнения: 7 201
Всяка болница има различни изисквания. Аз не съм носила абсолютно нищо.
PeaceОсвен памперси-тях навсякъде ги искат.

# 13
  • Мнения: 2 015
Мен ме караха да нося ритънки и камизолки, за да е по лесно после на педиатрите да ги преглеждат.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
При нас ако носиш дрешки ги обличат,ако не носиш ги повиват.

Общи условия

Активация на акаунт