ІІ-ри преглед при ортопед

  • 451
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 928
Здравейте мами,
Интересувам се кога заведохте бебоците на ІІ-ри преглед при ортопед? Дали на 4 месеца и половина, например, е късно?
Благодаря на всички за отговорите.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Първият път беше на месец,а втория на три месеца!Мисля,че не е късно PeaceОртопеда дори ме пита защо я водя втори път като първия път всичко е било добре!

# 2
  • Мнения: 503
на 4м за първи път,а на 5 за втори!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 248
Сега ми даде направление докторката и ще я водя.По здравната каса е на 1м и 4м. А ортопеда ми каза че най-добре на 1м и след навършени 6м. Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
И нашият ортопед каза да отидем на 1 м,на 6м и когато проходи.

# 5
  • София
  • Мнения: 44 088
по принцип първия е на 1 м, втория - евентуално на 6, третия - като проходи и накрая на 3-4 годинки пак.
ние го водихме на 1м и после направо на годинка.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 423
Не е късно на 4 месеца и половина. Ние ходихме на 1 месец, после седмия месец пак и той ни попита защо ходим след като първия път всичко му е било наред.

# 7
  • София
  • Мнения: 44 088
да и аз знам че този на 6-7 месеца е ако има някакъв проблем....иначе като проходи е хубаво да се заведе.

# 8
  • Мнения: 683
По здравната каса е на 1м и 4м. А ортопеда ми каза че най-добре на 1м и след навършени 6м. Peace
Точно така е здравния календар - на 1м и на 4м. Но и аз заведох дъщеря си на 6м, каза следващият преглед да е като проходи.

# 9
  • Мнения: 676
На нас ортопедът ни каза,че втори път трябва да го заведем на осем месеца преди да е проходил още.

# 10
  • Мнения: 5 401
Аз водих дребното при Драганов във ВМА. Първия път беше на 3 или 4 месеца, а втория път при Алексиев в Горна Баня когато беше почти на 10. От първия преглед си спомням много добре, че следващият оглед на детето трябва да е когато пролази или когато проходи. Така че въобще не е късно!   bouquet

# 11
  • Мнения: 8 505
по принцип първия е на 1 м, втория - евентуално на 6, третия - като проходи и накрая на 3-4 годинки пак.
ние го водихме на 1м и после направо на годинка.

По тази схема водих дъщеря си.До момента 3 пъти.

Общи условия

Активация на акаунт