Набраздени нокти на 6 месечно бебе ?????

  • 1 960
  • 7
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Здравейте! От 2-3 дни забелязах, че ноктите на бебка са надлъжно набраздени. Какво може да е причинило това? Дали показва някакво заболяване Shocked  ? Ако някой е имал подобен проблем, моля да сподели Praynig !

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
дъщеря ми е почти на 5 години, ако това те успокоява, и са и такива ноктите почти от рождение.
Дерматолозите казват на това нокътна дистрофия, след това на дъщеря ми станаха и жълти, сега вече не са жълти само надлъжно набраздени.

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Благодаря .Не е особено успокоително:) Ще видя и докторите какво ще кажат

# 3
  • Мнения: 2 082
и ние сме така-казаха ми само,че не е гъбички и нищо друго...една позната си маза детето с нещо/изписано от лекар/ с месеци и пак си останаха такива

# 4
  • Мнения: 24
ЗДРАВЕЙТЕ ДЪЩЕРЯ МИ Е НА 3Г И СКОРО ЗАБЕЛЯЗАХ ЧЕ НА ЕДИНИЯ КРАК НОКЪТА Е НАБРАЗДЕН ЗАВЕДОХ ЯНА КОЖЕН И ТАМ И ВЗЕХА ПРОБА В ЛАБОРАТОРИЯТА ОКАЗА СЕ ЧЕ Е ВИД ГЪБИЧКА НЕ СЕ БАВИ А ИДЕТЕ НА ДЕРМАТОЛОГ ТЪЙ КАТО ГЪБИЧКИТЕ СА МНОГО УПОРИТИ  ooooh!

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Прочетох,че може да е признак на анемия,а и това което ми казвате така,че утре сме на лекар.

# 6
И нашите нокти са така. И на нас ни каза личната лекарка, че не е гъбички, било си индивидуалност. Дъщеря ми е на  2г. и 7м. и още са и така. Бях ги забравила вече, ще взема и аз да я заведа на специалист. nadi_mishi, а на вас какво ви казаха?

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
един дерматолог ми каза,че много съм се вглеждала #2gunfire и ще я заведа при една друга. с две думи нищо

Общи условия

Активация на акаунт