Аз съм на 38, мъжът ми на 52, а искаме бебе!

  • 6 210
  • 61
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,
Аз съм на 38 години, а мъжът ми на почти 52. Много отдавна искам бебе. Още не съм раждала. Явно по нормален път няма да се случи. Много бих искала някой да  ми помогне с опит и съвет къде в Пловдив има клиника за инсеменация и в краен случай инвитро, както и да ми предложите добри лекари за процедурата. Много се притеснявам, а това личи и по написаното от мен тук.
Благодаря на всички предварително.
Бъдете здрави и тези които обичате също.

# 1
  • Мнения: 354
 Поздравления за смелостта! Дано всичко се случи в най - скоро време и ти  изживееш една прекрасна бременност. Преди 8 години моя колежка забременя от раз на 38 години. Тогава нейният съпруг бе на 42.Тя  износи бременността  и роди със секцио без никакви усложнения.Сега се радва на палавия си първолак.Не губи надежда  , чудесата се случват всеки ден. Едно такова чудо чака точно теб Hug

# 2
  • Мнения: 7 718
Бързо се ориентирай към Торакс - Пловдив, д-р Даскалов.

# 3
  • Мнения: 1 008
Никога, за нищо не е късно в този живот! Щом искате бебе и сте готови на всичко, за да го имате, пожелавам ви успех! Дано скоро гушкате сладко бебенце!
За клиниката предполагам имаш предвид БОРА. Чувала съм, че Матеев е добър лекар, но от личен опит не мога да споделя... Иначе координатите му ги имам и мога да ти ги изпратя, само кажи!
УСпех! Hug

# 4
Благодаря Ви за отговорите момичета,
ще се радвам на още информация. И аз се ориентирах към клиника Торакс. Дано ни помогнат.
Бъдете обичани и щастливи.

# 5
  • Мнения: 1 335
Здравей, мила!!! И добре дошла!
За съжаление с клиника не мога да ти помогна, обаче искам да те поздравя и най-сърдечно да ти пожелая съвсем скоро да гушкате със съпруга ти сладко бебенце! Прекрасно е желанието ви да имате детенце!!! Дано стане скоро!!  Praynig
Желая и на двама ви много успех и здраве!!
Ще те следя, мяркай се из форума!!! Hug

# 6
  • Мнения: 6 390
Здравей
Надявам се че пробвате да заченеш и по естесвен път  Wink Grinning
Мой близки приятелки едната забременя и роди на 37.г. нормално за пръв път, и а друга на 41г, нормално забременя и секцио роди за втори път, но след 20.г.  Peace
Така че успех Party

# 7
  • Мнения: 256
Най-добре питай в подфорум проблемно забременяване за клиника по стерилитет. Предполагам най-добре ще ти помогнат. Ще чакаме да се похвалиш скоро   bouquet

# 8
  • Мнения: 4 362
Най-добре питай в подфорум проблемно забременяване за клиника по стерилитет.

ot kyde,na kyde klinika po стерилитет???
Otiva kakto i e pisala Lali v Торакс - Пловдив,tam 6te se napravqt nujnite izsledvaniq i 6te se dade kompetentno mnenie.

Sory za latinicata,Xera.

# 9
  • Мнения: 256
Ами това предложих, защото тя така е попитала  Grinning
Много бих искала някой да  ми помогне с опит и съвет къде в Пловдив има клиника за инсеменация и в краен случай инвитро, както и да ми предложите добри лекари за процедурата.

# 10
  • Мнения: 674
palinka , пожелавам ти успех в начинанието,дай Боже бързо да се похвалиш.
а за клиника,освен Торакс,мисля че и в Селена можеш да отидеш да се консултираш. УСПЕХ !

# 11
  • Мнения: 802
Моето мнение е, че " Селена " е специализирана АГ клиника .
Най- голямата за Южна България .
Торакс не е  само АГ за съжаление .

Но това е само мое мнение, не го налагам .

# 12
  • София
  • Мнения: 1 951
Никога не казвай късно е >направете постъпки.

# 13
  • Мнения: 2 423
НЯМА ЛОШО ПРОБВАЙТЕ И ПО НОРМАЛЕН НАЧИН СТАВАТ ЧУДЕСА идете и до Таракс
УСПЕХ СТИСКАМ ПАЛЦИ fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 14
  • Мнения: 1 950
Торакс не е  само АГ за съжаление .



Ами на нея и трябва точно това АГ, не нещо друго Wink
И аз съм за д-р Даскалов в Торакс, отиди, направете нужните изследвания, хормони, УЗ за теб, спермограма за мъжа и от това какви ще са резултатите ще решите как да действате. Може нещата да са ви наред и да е възможно по нормален път, може пък да е необходимо и да се подпомогне процеса с инсе.
Късмет ти пожелавам  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт