здравословен режим за отслабване

  • 2 868
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Здравейте,мисля да почна само със салатки,пилешко месо,яйца,риба...режим включващ предимно тези неща..Някой от вас да е на него и какво мислите?

Последна редакция: нд, 27 май 2007, 19:54 от Delicious

# 1
  • Мнения: 4 678
Успех smile3501
Има ефект newsm10

# 2
  • Мнения: 603
Благодаря,аз общо взето искам да сваля 3-4 кг. но спортувам активно и отчетам и това че мускулите тежат,затова е по-важно отслабването в см...но искам да е здравословно и с изчистване на организма.. мислиш ли че е разумно и подходящто?

# 3
  • Мнения: 4 678
Ами добре е!
Наблегни на месо ,риба,зеленчуци в големи количества.
Пий много вода,яж лимони и грейпфрути.
Хапвай белтъци от яйца и извара.
Не яж пържено,брашно,захар,газирано!
Вари или печи,може да хапваш и карънтийка.
Яж често ,през 2-3 часа, но по малко!  bouquet

# 4
  • Мнения: 6 155
Аз имам да сваля 2-3 кг. и също съм на този режим от 1 седмица. Но включвам и ориз.
Ще видим дали има резултат Thinking

# 5
  • Мнения: 603
Поци благодаря..всъщност аз така се храня,но ям доста сладко просто без него не мога..а какво ти е мнението за програма редукция..шейковете с протеини и Л-карнитин

# 6
  • Мнения: 636
Мен пък ме интересува плодовете влизат ли в тая схема?

# 7
  • Мнения: 603
да..става въпрос са тези храни,които дават на организма дневните му нужди .. нз и аз как да го обесня- да се храниш здравословно,ограничаваш вредните храни,спортуваш-друг начин на живот един вид

# 8
  • Мнения: 4 678
Oтносно храненето вечер.Не се хранете след 18 часа??? Това са глупости!
Може да си хапвате и вечер дори и в 22 часа, но само белтъчини !Не въглехидрати.
Например, по добре е вечер да хапнеш малко риба или пилешко,отколкото една ябълка да речем!  bouquet

# 9
  • Мнения: X
Oтносно храненето вечер.Не се хранете след 18 часа??? Това са глупости!
Може да си хапвате и вечер дори и в 22 часа, но само белтъчини !Не въглехидрати.
Например, по добре е вечер да хапнеш малко риба или пилешко,отколкото една ябълка да речем!  bouquet
Каквото и да хапнеш около 22 ч.,  ако си легнеш час по - късно има две възможности - стомахът ти да продължи да работи, за да смели храната и/или тя, оставайки в стомашно - чревния тракт да започне да се разлага и да трупа токсини в тялото ти. Нито едно от двете не е за препоръчване, така че не са "глупости", аз си се храня така от години Naughty

# 10
  • Мнения: 4 678
A не си ли си помислила ,че храната която си яла в 18 часа организма я превръща в мазнина,за да може да се запаси за ГЛАДА  кото го чака до сутринта.По е правилно на често но по малко.Така се стимулира метаболизма.А и по този начин моя позната отслабна с 13 килограма за 3 месеца!  bouquet
Не ми казвай че стоиш гладна до сутринта,това не е никак правилно! Naughty

# 11
  • Мнения: X
Въобще не съм си и помисляла за мазнини - нямам такива.
Гладуваш първата седмица, после въобще не ти се яде - става режим на хранене и организма не иска храна. А  за метаболизма.. 50 килограма съм - не спазвам диети и нямам нужда. Просто закусвам с питателна храна, а за останалите хранения, слушам организма си и не ям след 19-20 ч. Съпругът ми разсъждаваше като теб доскоро, но спря да се храни по малките часове (ляга си късно) и сега има страхотна фигура. И двамата ни разпитват за начина на хранене, довел до тези резултати.  Peace

# 12
  • Мнения: 4 678
Въобще не съм си и помисляла за мазнини - нямам такива.
Гладуваш първата седмица, после въобще не ти се яде - става режим на хранене и организма не иска храна. А  за метаболизма.. 50 килограма съм - не спазвам диети и нямам нужда. Просто закусвам с питателна храна, а за останалите хранения, слушам организма си и не ям след 19-20 ч. Съпругът ми разсъждаваше като теб доскоро, но спря да се храни по малките часове (ляга си късно) и сега има страхотна фигура. И двамата ни разпитват за начина на хранене, довел до тези резултати.  Peace

И мен ме разпитват,бъди сигурна smile3521
С тез кила наистина нямаш нужда!Сега съм по- спокоен ,да- 20 часа е разумно newsm10

# 13
  • Мнения: X
Да си стиснем ръцете за около  2 ч. преди лягане   Wink bouquet

# 14
  • Мнения: 4 678
Абе и аз си лягам по малките часове  superuu

Общи условия

Активация на акаунт