Да споделя за петната от белина

  • 4 527
  • 8
  •   1
Отговори
  • Разград
  • Мнения: 25
Днес открих петно в/у мой бял панталон.С какво ли не пробвах да го махна-не стана.Накрая взех радикално решение-белина.Петното се махна, но се появиха жълти петна Confused .След нови мъчения да махна петната и след поредица провали, реших да пробвам с Ариел за ръчно пране.След 40мин. панталона ми беше отново снежнобял Grinning.Страхотно!!!А аз вече го бях отписала.Не зная дали така би действал на всички материи/панталона ми е 100% памук/,но от опит глава не боли.

# 1
  • Мнения: 1 426
Да, хубавият Ариел е просто прекрасен! За съжаление съм попадала и на такива, които почти не перат...

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Да, хубавият Ариел е просто прекрасен! За съжаление съм попадала и на такива, които почти не перат...
...защото Ариела ,който продават в България няма нищо общо с оригинала.

# 3
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Да, хубавият Ариел е просто прекрасен! За съжаление съм попадала и на такива, които почти не перат...
...защото Ариела ,който продават в България няма нищо общо с оригинала.
За съжаление това важи за почти всички препарати.И не само за тях.

# 4
  • Мнения: 253
Помощ,дайте ми моля, съвет как да изчистя от цветен панталон петна останали от белина Вениш,след като премахна петната които имах от панталона останаха петна от самата белина,как мога да ги изчистя.Спешно се нуждая от вашия съвет

# 5
  • Мнения: 648
   Извинявам се на авторката на темата, но от няколко дни се чудя как да се преборя с мазни петна по някои панталончета на Александра Thinking

# 6
  • Мнения: 4 406
на последните два постинга отговарям- с декоративни кръпки и лепенки, декорации в подходящ мотив.
даже и да боядисате дрехата, петната от избелване ще си личат  Sad

# 7
  • Мнения: 3 164
   Извинявам се на авторката на темата, но от няколко дни се чудя как да се преборя с мазни петна по някои панталончета на Александра Thinking

мазни петна се изпират така: намазваш ги обилно с тест-гел за миене на съдове и го оставяш 1час-после си го изпираш или на ръка или в пералнята  Peace

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
   Извинявам се на авторката на темата, но от няколко дни се чудя как да се преборя с мазни петна по някои панталончета на Александра Thinking

мазни петна се изпират така: намазваш ги обилно с тест-гел за миене на съдове и го оставяш 1час-после си го изпираш или на ръка или в пералнята  Peace
Мазни петна махам и  с мокетин (препарат за килими), на медикс имам в   къщи. Изпра панталона на мъжа ми, когато  обърна фритюрника върху себе си.

Общи условия

Активация на акаунт