Дали е хранителна алергия с пристъп на задух?

  • 1 120
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
Здравейте, момичета!

Дъщеря ми издава едни странни издихания, които понякога много ме плашат. Не знам дали са пристъп на хранителна алергия или са в следствие на дългото боледуване. Вече е здрава, не приема никакви медикаменти, но въпреки всичко продължава да ги издава. Малко е трудно за описание, но все едно се закашля, но не издава звук, а от устичката й излиза въздух. Според майка ми, приличат на кашлица от ларингит ли .. фарингит ли .. Никой от семейството ни няма хранителна алергия, но аз съм с такава към полените и домашния прах.

Благодаря за отговорите предварително!   bouquet

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Според мен предположението ти е прекалено сериозно за да се допитаваш до некомпетентни лица от форума.Тук може да чуеш само предположения, по-добре си заведи детето на лекар!

# 2
  • София
  • Мнения: 6 360
на лекар да преслушат и прегледат детето.

задухът при хранителна алергия се проявява много скоро след приема на дразнещата храна. задух не е "издихание", там наистина има проблем с поемането на въздух поради подуване на гърлото.

# 3
  • Мнения: 393
Биляна, за жалост този проблем ни е от доста време, споделяла съм го с много лекари, но все едно нищо не казвам. #Cussing out На слушалка никой нищо не чува, точно заради това от бронхит стана бронхо пневмония.  Close

Общи условия

Активация на акаунт