хормон на растежа

  • 3 303
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
 Praynigнякой може ли да ми каже нещо повече за изследване на хормон на растежа при какви стойности се смята че хормона е в норма и кога не е

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 12:20 от emyliana

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
За стойностите не си спомням интервала.Изследването се прави нощно време,докато е в пълен покой детето.На всеки 15 минути му се взима кръв от вената.И така в продължение на час,два.И се носи за специално изследване.Процедурата не е приятна.Докато трае изследването детето е на система.

# 2
  • Мнения: 24
НА НАС ВЕЧЕ НИ НАПРАВИХА ИЗСЛЕДВАНЕТО ВЗЕХА НИ 3 ПЪТИ КРЪВ ОТ ВЕНА ПРЕЗ НОЩТА НО ПРЕЗ 1 ЧАС НО НЕ БЯХМЕ НА СИСТЕМА СЕГА ЧАКАМЕ РЕЗУЛТАТИТЕ ЗАТОВА ПОПИТАХ ЗА СТОЙНОСТИ

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 12:21 от emyliana

# 3
  • София
  • Мнения: 1 951
Резултатите ще получиш до ден,два.С тях се дава и бележката за нормалните стойности.Колко е голямо детенцето,с какъв ръст е,и къде го проведохте,ако искаш ми отговори.Само,ще те помоля,да поправиш думата растеж.

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 17:47 от marianasot

# 4
  • Мнения: 24
дъщеря ми е на 3г и 5м и е висока 80 см изследването го направихме в детска клиника в София но резултата ни казаха че ще стане след седмица две тъй като бяха почивни дни

# 5
  • София
  • Мнения: 1 951
При кой лекар го направихте изследването и в коя лаборатория ги правят резултатите?

# 6
  • Мнения: 24
ПРИ ПРОФЕСОР КУРТЕВ ЛАБОРАТОРИЯТА НЕ Я ЗНАМ

# 7
  • София
  • Мнения: 1 951
Така и предположих.Всичко ще е наред.Ще видиш.

# 8
  • Мнения: 24
 Praynigдано настина всичко да е наред благодаря за подкрепата и надеждата която ми вдъхваш newsm51 newsm51

# 9
  • София
  • Мнения: 1 951
А също искам да споделиш(ако искаш разбира се),какво е заключението на Куртев.Не мога да ти изпратя лично съобщение,зщото си си запълнила лимита.

Общи условия

Активация на акаунт