Юни месец наближава - хайде тестовете да заваляват /28.05 - 03.06/

  • 17 337
  • 509
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
На късмет да ви е новата тема.
http://iskam-bebe-chat.hit.bg/ това е чат канала..заповядайте в него.

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 09:02 от Хера

# 1
  • Мнения: 1 792
хаха поспаланки.все дъра бъра пък тази седмица всички дремат и трябва Херка да ни пуска темата.а дано ни е на късмет HugМного е готино името smile3501

# 2
  • Мнения: 862
Добро утро на всички! Добре дошли в новата седмична темичка, дано Хера ни е  на късмет.
Пожелавам на всички нечакащи да не дочаката, а на другите успех в ловуването на яйцето.

Кали аз съм вечно сама, защото моят мъж пътува постоянно. Добре е, че поне е само през деня и вечер си е в къщи, но каква ми е файдата, че спим в едно легло, а през деня го виждам само за добро утро, понякога и това не става дори. Не си го представях така преди и сега трудно се адаптирам. Работя, но имам нужда от него и за това ми е толкова криво. Знам, че имаме големи разходи и някой трябва да изкарва пари, но в един момент се чудиш кое е по-важно.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
Добро утро и от мен,този път наиситна ранобудните момичета ги няма:)
Къде стеееее?
Успешна седмица от мен!
Ще минавам да ви наглеждам да знаете:)

# 4
  • Мнения: 218
Добро утро,Момиченца!!! Да ни е на късмет новата темичка! Лек и успешен ден от мен!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро!
Тази сутрин кафето е от вкъщи, че ще водя дребното на контролен преглед.

Успешна седмица на всички и най-вече на момичетата от онзи списък Praynig
Славундер, аз щИ кажа на тебе едни близнаци, едно чудо Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 304
Добро утро и от мен   bouquet
Съжелявам ,4е 6те по4на седми4ката така ,но трябва да споделя  Rolling Eyes Нали в4ера се олелих ма нещо не ми върви като хората и ми е много притеснено  Sad Боли си ме корем4ето както всеки месец, но ми върви светло 4ервени4ко и ги няма парцал4етата  newsm78 Дали да ходя на лекар или да 4акам да ми свър6и  Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 626
Добро утро! Hug
Много готина темичка,дано да е плодотворна седмицата Praynig
Приятен и успешен ден на всички!  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 436
Добро утро! Фук-фук newsm68 Ние днеска почиваме, че е ден на ветераните от войната  Mr. Green

Голди, дано да се е оправил дребсъна Hug

Бубето, ти нещо тестче, туй-онуй няма ли   Mr. Green Hug?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Добро утро и от мен.Дано новата темичка да ни е на късмет. Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 626
Абе ,ще има ,ама чакам още малко.Нали първият ми беше отрицателен Close,и затова сега ще изчакам повечко......нищо,че не ме свърта.Пък и лелката я няма,признаци за каквото и да било също,то ще се чуе!

# 11
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Добро утро! Желая успешна седмица и на нечакащите само положителни тестове Hug

# 12
  • Мнения: 851
Добро утро момичета кокичета  Hug Hug
Дано е на късмет тази прекрасна темичка  Grinning  newsm10

Искам да благодаря на всички ви за прекрасните пожелания за рождения ми ден  Hug Hug Hug Много сте мили  Hug От сърце ви желая всичко да ви се връща и да сте безкрайно щастливи с бебешорче в ръце още в началото на следващата година  Grinning

Ние бяхме в с. Ягодина в едно страхотно малко хотелче, видяхме  Ягодинска пещера, Дяволското гърло, Триградско ждрело, Буйновско ждрело, Чудните мостове... Пожелавам ви да видите тези красоти на България  Grinning Но да ви кажа - не правете тези разходки докато сте бременни - много е уморително. Все сядах някъде да си почина и все ми се спеше Joy
Върнахме се в събота и майка ми беше дошла вкъщи и беше направила страхотни вкусотийки за РД - така се зарадвах, че ме отмени, защото ми идваше само да легна и да заспя  hahaha Joy Но още не съм й казала (на никой не съм казвала освен на вас сладурани) и нямаше как...

Желая ви една прекрасна и успешна дълга работна седмица и много  EFP EFP EFP за момичета от списъка

# 13
  • Мнения: 1 446
М-да. Моя милост се записа. Точно си мислех да кръстя новата тема: Кой сега ще се вреди на 29.02.08 да роди? и Хера ни свършила работата   bouquet Благодарим, да ни е спорна темата.

Момичета, днес ще ходя на профилактичен преглед. Гледах едни пакети в Торакс:
Профилактичен гинекологичен пакет включва:
  • преглед
    узд
    цитологично изследване
    микро-вагинален

 Да ви питам това достатъчно ли е за преглед. Досега съм правила само преглед и цитонамазка. Знам, че трябва да се направи и микробиология, ама не знам дали е същото като микровагинален. Ха сега помагайте  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 3 524
Момичета да ви почерпя виртуално, днес правим 1 година семеен живот с Ицо! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт