Кой ще ходи на концерт на Жеру и Бенсън?

  • 2 112
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 891
Здравейте, мили дами! Наближава очакваната дата, на която тези двама прекрасни музиканти ще ни направят щастливи, с невероятния си талант. Имам си билет, но за жалост се очертава да ходя самичка. Ако има още почитатели на тази музика, може да се организираме и да идем заедно.

http://www.edno.bg/?page=news&id=530

# 1
  • Мнения: 1 073
Много искам да дойда, но не съм сигурна дали по това време ще съм в София. Но пък не изпуснах концерта на Маркъс Милър....

# 2
  • Мнения: 2 891
Е, поне знаеш, че ще ходя, така че ако успееш - обади се   bouquet Ще метнем по една бира преди и след  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 073
С удоволствие. Peace

# 4
  • Мнения: 2 891
Побут, побут!  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 091
мъжО ще ходи. беше и на Маркус МИлър Wink

# 6
# 7
  • Мнения: 884
Сама ще си ходиш май!
 Или покани някой пианист  да ти прави компания  Laughing

# 8
  • Мнения: 3 091
за съжаление няма как да организираме гледане на дребното зверче - той ще ми разкаже!

но за сметка на това пък ще ходя на Мейдън, а мъжО ще кърми!

# 9
  • Мнения: 2 891
Сама ще си ходиш май!
 Или покани някой пианист  да ти прави компания  Laughing

Май така ще стане  Mr. Green Да взема да му звънна  Thinking

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Е то дали има още билети

# 11
  • Мнения: 2 891
Би трябвало да има.

# 12
  • Мнения: 1 174
Grinning Здравейте, аз ще ходя с мъжа ми на концерта, но се притеснявам за малката ми дъщеричка, защото е на кърма и едва ли би издържала два часа в залата с нас.Чудя се на кого да я оставя и как да го направя, че не е от най-тихите бебенца...
Билетите отдавна купих, много се надявам да не ми се налага да продавам или нещо такова и ако някоя мама е в същото положение като моето, нека пише за съвет, моля. Simple Smile
Джордж Бенсън ми е любимец и от години се надявам да го видя и чуя на живо някак и ето, че най-после и той ще дойде в България! Grinning

# 13
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Grinning Здравейте, аз ще ходя с мъжа ми на концерта, но се притеснявам за малката ми дъщеричка, защото е на кърма и едва ли би издържала два часа в залата с нас.Чудя се на кого да я оставя и как да го направя, че не е от най-тихите бебенца...
Билетите отдавна купих, много се надявам да не ми се налага да продавам или нещо такова и ако някоя мама е в същото положение като моето, нека пише за съвет, моля. Simple Smile
Джордж Бенсън ми е любимец и от години се надявам да го видя и чуя на живо някак и ето, че най-после и той ще дойде в България! Grinning



 От къде да си купя билет от НДК ли  newsm78

# 14
  • Мнения: 2 891
Да, от НДК.

Който е вече сигурен, да оусне едно ЛС, да се разберем   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт