троен тест или биохимичен скриниг

  • 690
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 389
момичета някоя от вас изпращана ли е била за изследване в МД за някакво специално кръвно изследване, мисля че се казваше троен тест или биохимичен скриниг. Бихте ли ми обяснили какво представлява, по скоро защо е необходимо преди него да са ми направи снимка и с нея да се отиде за това изследване, то нали е само кръвно и какво  общо има снимката за резултата.

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 389
благодаря ти, сега по ми се изясни за какво става въпрос, но пак съм в сложна ситуация: другата седмица ме вика гинеколожката от ЖК и лекарката, при която ходя на частно  и двете ме викат през два дни за да ми направили снимка с която да ме пратят за това изследване,   #Crazy, малко съм в стрес защото незнам как точно да постъпя - мога ли да отида и при двете за снимки, а в МА  да дам само едната, а после резултата да го покажа и на двете, тоест в резултата те биха ли разбрали аз коя снимка съм дала?

# 3
  • Мнения: 6 155
благодаря ти, сега по ми се изясни за какво става въпрос, но пак съм в сложна ситуация: другата седмица ме вика гинеколожката от ЖК и лекарката, при която ходя на частно  и двете ме викат през два дни за да ми направили снимка с която да ме пратят за това изследване,   #Crazy, малко съм в стрес защото незнам как точно да постъпя - мога ли да отида и при двете за снимки, а в МА  да дам само едната, а после резултата да го покажа и на двете, тоест в резултата те биха ли разбрали аз коя снимка съм дала?

Можеш, разбира се.
Резултата е листче хартия Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 389
ох мерси Биби, камък ми падна така се бях притеснила как да постъпя. Благодаря ти

# 5
  • Мнения: 3 634
Аз го правих в МД преди по-малко от месец. Много са готини в лабораторията. След всички изчетени страхотии по форума се притеснявах докато излязат резултатите. Там ще ти отговорят на всички въпроси.

# 6
  • София
  • Мнения: 276
А защо криеш едната лекарка от другата?
Какво толкова, че ходиш и на частно?

Нека само едната да ти пусне изследването, а другата да получи резултатите - те все ще бъдат еднакви. Нищо не зависи от самата снимка...

Общи условия

Активация на акаунт