Моля ви за съвет

  • 631
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 019
Това лято ми се очертава да шофирам  до Созопол сама. Аз никога не съм шофирала до морето и винаги съм била като "багаж", изобщо не съм поглеждала пътя. От сега се притеснявам как ще стигна, дали ще се загубя, ще успея ли да се ориентирам само по табелите (по принцип не шофирам в провинцията и нямам никакъв тренинг), пътуването ще е през юли, а аз съм в паника. Мъжът ми ме успокоява, че по табелите няма начин да се объркам, но аз не съм сигурна в себе си, а от картите пък изобщо не мога да се ориентирам. Вариант за рейс няма и ... Майчета, моля всички от вас имали този проблем да помагат, сигурно ви звуча смешно, но приемам от вас всякаква помощ и съвети за Ориентиране.

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
С карта/пътен атлас и по табелите заедно Peace
Някоя приятелка за навигатор, при възможност Thinking
В какъв смисъл не можеш да се ориентираш по картата. Там всичко пише Rolling Eyes

Ако мислиш, че карта, качена в нета ще ти помогне - ето една. Можеш да посочиш начална и крайна точка и ти изважда марщрута Sunglasses С лупата можеш да се приближиш и разгледаш по-подробно. Успех.
Питай, ако нещо не е ясно.

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 12:03 от ЕлиTo

# 2
  • Мнения: 4 668
Пътят до Созопол не е тежък . Карала съм много пъти сама до там  Peace
Първо спри да се притесняваш . Табелите си водят , просто на излизане от София има едно подвеждащо място - след караулката табелите Бургас водят към подбалканският път , а ти просто продължаваш нагоре по Пловдивската магистрала и гледаш високите табели - тези над главата ти . Оттам насетне - караш направо  newsm01
В Бургас също няма да се изгубиш - влизайки в града пътят е широк , двупосочен , кръговото и оттам табелите Созопол .

# 3
  • София
  • Мнения: 7 019
Пътят до Созопол не е тежък . Карала съм много пъти сама до там  Peace
Първо спри да се притесняваш . Табелите си водят , просто на излизане от София има едно подвеждащо място - след караулката табелите Бургас водят към подбалканският път , а ти просто продължаваш нагоре по Пловдивската магистрала и гледаш високите табели - тези над главата ти . Оттам насетне - караш направо  newsm01
В Бургас също няма да се изгубиш - влизайки в града пътят е широк , двупосочен , кръговото и оттам табелите Созопол .

Искаш да кажеш, че ако излизам през Цариградско,  гледам табелите Пловдив, а не Бургас?
Много ви благодаря, че обърнахте внимание на притесненията ми   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 950
Да, гледаш табелите за Пловдив, после Стара Загора и т.н. до Бургас. Пътя е хубав, има табели, със сигурност няма да се объркаш Laughing

# 5
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Най-добре се шофира без мъж!Аз съм от Видин, но не се притеснявам да обиколя страната отвсякъде с кола.Предимно съм с децата, щото съпругът ми няма как от работа да пътува с нас винаги и съм минавала през всякакви пътища.Хващаш наистина пътя за Пловдив и после все направо.До Бургас се стига лесно, а Созопол е южно от него и пътя е магистрален.Най-много внимавай като стигнеш преди отбивката от Созопол, защото табелата е малка и аз лично 3 пъти я подминавам, там почивах 3 поредни години-има нещо като подлезче, по което се отбиваш от главния път, за да слезеш на пътя за Созопол.Успех-маршрута ти е лесен

# 6
  • Мнения: 4 668
Пътят до Созопол не е тежък . Карала съм много пъти сама до там  Peace
Първо спри да се притесняваш . Табелите си водят , просто на излизане от София има едно подвеждащо място - след караулката табелите Бургас водят към подбалканският път , а ти просто продължаваш нагоре по Пловдивската магистрала и гледаш високите табели - тези над главата ти . Оттам насетне - караш направо  newsm01
В Бургас също няма да се изгубиш - влизайки в града пътят е широк , двупосочен , кръговото и оттам табелите Созопол .

Искаш да кажеш, че ако излизам през Цариградско,  гледам табелите Пловдив, а не Бургас?
Много ви благодаря, че обърнахте внимание на притесненията ми   bouquet

ТОЧНО ТАКА  Peace Всъщност малко по - нагоре от табелите Бургас ( които както казах по - горе водят към Подбалканският ) започват табелите Пловдив и после Бургас ...
Няма нищо страшно !

Общи условия

Активация на акаунт