Тина Киркова (Света София)

  • 9 025
  • 11
  •   1
Отговори
Аз съм Любомир Маринов. Аз и съпругата ми - Теодора Дичева - обсъждаме възможността да ражда в Тина Киркова. Сега сме е в 31г.с. и би било хубаво вече да сме наясно, но за наше съжаление може да се наложи да променим мястото си на раждане.

Затова решихме да ви помолим да ни дадете допълнителна информация. Интересуваме се от:

1. Мнения на майки (и татковци), които са родили дечицата си в Тина Киркова. Ако сте доволни от преживяванията си там, моля ви да ни препоръчате доктор. Ако пък сте останали с неприятни спомени и сте готови да споделите имена, моля ви кажете от кой доктор не сте доволни.

2. Възможността таткото да присъства на раждането. Това е много важно за нас. Знаем, че в Тина Киркова може да се присъства на нормално раждане, но за съжаление има недостатъчно информация за присъствието на таткото на раждане със секцио.

3. Търсим контакт с д-р Силвия Савова, която работи в Тина Киркова. Прочетохме за нея много добри мнения и бихме искали да се свържем с нея, за да обсъдим възможността да изражда нашата бъдеща дъщеричка.

Не се колебайте да ни посъветвате и за друга болница, ако смятате, че Тина Киркова не е добър избор. За нас това ще е първо дете, така че нямаме опит и непреклонно решение.

Благодаря ви предварително за помощта.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Аз не съм раждала там, но имам такива намерения. Ще е съвсем скоро, така, че обещавам след това да споделя лични впечатления.
Това което искам да ти кажа е, че това е болницата за която съм чувала най-хубави неща. Вярно, че за всяко място чат-пат се чува по нещичко лошо, но специално при Тина Киркова тези случаи са най-малко.
Преди месец точно една приятелка роди там. Ходих няколко пъти да я виждам. И понеже беше във ВИП стая - досъпа беше неограничен. Бях очарована от хигиената в родилното, от отношението на акушерките и санитарките - бяха ужасно любезни!, а също и ВИП стаята - първият път съм раждала в СВ.Лазар и смея да твърдя обаче че ВИПовете в Св.София са по-хубави !
Мен също ме интересува дали таткото може да присъства на секцио в болницата. И смятам в скоро време че ще бъда наясно с този въпрос. Simple Smile
За д-р Савова ще се въздържа от коментар.

# 2
  • Мнения: 421
Здравейте! Преди 4,5м. родих в Т.Киркова със секцио-планово.Оперираха ме д-р Григорова(зав.отд) и д-р Шешенкова от центъра към болницата.Възхитена съм от тях. Д-р Савова често гледа на 3-измерния ехограф в поликлиничната част на болницата-там може да се свържете с нея. Харесвам и нея-тя ме гледа на същия ехограф и беше много точна по отношение на бебо-още повече, че ми е била съученичка! Стаите са обновени след ремонт, хигиената е на ниво, акушерките особено старшата са много мили и внимателни( с изключение на една.....).За да присъства таткото на раждането има такса-мисля, че беше около 200лв. през м.г. Сега в момента не знам как точно стои този въпрос?Успех!

# 3
  • Мнения: 62
Здравейте, аз родих през м.ноември,2003 в Св.София при д-р Силвия Савова-мога да кажа че съм много доволна от нея (при нея раждаха още две мои колежки, които също са останали много доволни-те родиха нормално, при едната мъжа и е присаствал на раждането), аз родих със секцио-доколкото ми е известно при раждане с операция не се позволява присъствие на таткото, нашият беше пред вратата и чакаше, всичко мина много успешно, показаха ми бебето, разговарях през цялото време с лекарите. Наскоро бях на профилактичен генекологичен преглед и моята докторка каза че ми е направена много добра операция,шева бил супер. Нейните координати са 0888 701120. Надявам се, че съм била полезна. Бях ВИП условия и раждане.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 847
Аз родих със секцио в "Тина Киркова". Оперира ме д-р Иванов ( и д-р Маленков мисля, че се казваше другият ).

Не съм плащала нищо. Не съм искала специален доктор - беше си дежурният екип. Не съм ползвала VIP-стая.

Доволна съм - чисто, ремонтирано. Персоналът е любезен ( с малки изключения ). Никой не ме е изнудвал за пари ( с излючение на една санитарка в предродилното ). Нямаме с Боби стафилококови и други инфекции. Не е проблем да си вземеш бебето в стаята за целият ден, ако искаш. Ако неискаш - ходиш да си го взимаш само за храненето.

Храната е гадна, но и без това след секцио не ти се яде нищо. А първите два-три дни си на вода и сок задължително. Посещенията са всеки ден ( около обяд ). Но и да дойдеш през другото време, никой не се сърди.

За д-р Савова съм чула добри отзиви, но нямам кой знае какви лични впечатления. Моят екип беше много добър.

Малцинствата са в отделни стаи, ако това ви притеснява.

Мисля, че това е най-добрата болница в София.

Прочетете със Скъпата форума " Кърмене и захранване". Ще ми се да го бях прочела преди да вляза в болницата.

Леко раждане и да ни зарадвате с чудесно здраво детенце.

# 5
  • Мнения: 2 232
Аз родих средата на януари в Св. София, имам странични наблюдения  относно д-р Савова - много е любезна и загрижена за родилките, които е поела тя.Но си взима и дължимото за това отношение Wink , мисля че става ясно за какво става въпрос.
Аз не бях във Виповете, тъй като и др. помещения са след ремонт и се поддържа изрядна хигиена - нямам оплакване в това отношение, но пък не съм доволна от отношението на  педиатъките в следродилното... може би именно заради това си заслужава да се ползват Вип стаите - там като цяло отношението е друго.
Мисля , че с/у заплащане от 200 лв. таткото може да присъства на раждането , аз бях със секцио , но нашият татко го хвана страх и не влезе.Иначе нямаше проблем. ако искаше....
Желая ви леко и безпроблемно раждане

# 6
Здравей amnesiac ! Вижте това ако искате:http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=16&Board=budeshtima … mp;sb=5&part=
 Успех в избора ! Леко раждане и здраво и красиво бебче!

# 7
Здравейте отново. Благодаря ви много за отговорите - смятям, че са много полезни. Мерси за пожеланията. И аз пожелавам успех на всички.

# 8
  • София
  • Мнения: 797
Преди месец и половина родих в "Тина Киркова". Това което пишат и другите за чистотата е вярно. Бях във Вип стая двойка по 30 лв. на нощ(единичната е 70лв). Чистеха 2 пъти на ден, като всяка сутрин сменяха шаршафите и нощниците. Две Вип стаи са с обща баня и тоалетна. Хубавото е, че ако си вземеш такава стая близките ти могат да те посещават нон-стоп. За другите стаи има една обща баня и тоалетна (става въпрос за 5 ет.). Храната наистина е гадничка. А отношението на персонала е различно, има и любезни акушерки , има и дръпнати. Успех и леко раждане!!!

# 9
  • Мнения: 1 517
predi mesec i polovina i az rodih tam sas sekcio,operira me Dr Bechev i Dr Kirov,polzvah vip staia i naistina e mnogo chisto.V staiata pri men dokaraha momiche rodilo normalno i majat i beshe prisastval,200lv struva tova i tia beshe mnogo dovolna.Bebetata prez cialoto vreme si biaha pri nas v staiata.Za lekarit enaistina ima i vnimatelni i ne chak tolkova.
uspeh i leko rajdane na Tedi

# 10
  • Мнения: 2 232
Ха и мен ме оперира д-р Бечев и много добре си свърши работата- много съм доволна от шева и изобщо:)

# 11
  • София
  • Мнения: 1 105
Цитат на: amnesiac
Аз съм Любомир Маринов. Аз и съпругата ми - Теодора Дичева - обсъждаме възможността да ражда в Тина Киркова. Сега сме е в 31г.с. и би било хубаво вече да сме наясно, но за наше съжаление може да се наложи да променим мястото си на раждане.

Затова решихме да ви помолим да ни дадете допълнителна информация. Интересуваме се от:

1. Мнения на майки (и татковци), които са родили дечицата си в Тина Киркова. Ако сте доволни от преживяванията си там, моля ви да ни препоръчате доктор. Ако пък сте останали с неприятни спомени и сте готови да споделите имена, моля ви кажете от кой доктор не сте доволни.

2. Възможността таткото да присъства на раждането. Това е много важно за нас. Знаем, че в Тина Киркова може да се присъства на нормално раждане, но за съжаление има недостатъчно информация за присъствието на таткото на раждане със секцио.

3. Търсим контакт с д-р Силвия Савова, която работи в Тина Киркова. Прочетохме за нея много добри мнения и бихме искали да се свържем с нея, за да обсъдим възможността да изражда нашата бъдеща дъщеричка.

Не се колебайте да ни посъветвате и за друга болница, ако смятате, че Тина Киркова не е добър избор. За нас това ще е първо дете, така че нямаме опит и непреклонно решение.

Благодаря ви предварително за помощта.






az sum mnogo dovolna ot d-r Plamen Petkov koito raboti v Tina  Kirkova e-maila mi e stankonia_pr@abv.bg , pratete mi na nego vashiq za da vi izpratq negovite koordinati , a sushto i ot d-r Dimitrov ot Shenovo az rajdah pri nego i sum adski dovolna ot otnoshenieto mu kum men , imaiki predvid che ne sme poznati i ne sum plashtala nikakvi dopulnitelni pari!!!!

Общи условия

Активация на акаунт