какво показва наличието на урати в урината???

  • 7 949
  • 4
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Здарвейте, мами  Simple Smile правихме си изследванията на 6 мес.възраст и ни установиха урати в урината. На какво може да се дължат? казаха ми ,че може да съм яла много месо и да е от кърмата,но за всеки случай ще пуснем ново изследване на бебка. До тогава споделете опит Praynig

# 1
  • Мнения: 367
nadi_mishi искам да ти кажа,че уратите са соли на пикочната киселина и нямат толкова голямо клинично значение.Понякога се повишава количеството им при прием на животински храни-месо най-вече.Може би сте прекалили с месно-зеленчуковите пюрета или урината е по-концентрирана,поради намален прием на течности.Не се притеснявай,няма нищо страшно.Пуснете още една уринка в стерилно шишенце!!!

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Мерси за успокоението   bouquet
а това pH  8 дали има значение???

# 3
И аз мисля, че нещо си объркала със храненията. Помисли каква различна храна си давала.
Все пак е много малко, за да образува камъни. Ако чак толкова те притеснява може да го видят на ехо. Но виж стерилната урина какво ще покаже. Лелееее колко трудно се взима на 6 мес. Между другото пробвай със краката в топла вода и подлагаш шишенцето. При мен вършеше безотказна работа.

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Все още сме само на зеленчуково пюре и кърма. това означава,че моето хранене не е на ред сигурно. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт