Окачете виртуална табела на своя дом

  • 7 300
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
 Нали знаете съобщенията, които се записват на телефонните секретари ... Къде забавни, къде по-сухарски, но са си картинка за човека все пак. Ако имаше вариант на тези едновремешните табелки за входните врати да изографисате дума, израз или нещо от сорта, което да обрисува живеещите зад прага, бихте ли споделили какво ще е то?
 Нещо от рода на ( в моя случай естествено ):
 Весела и луда къща,
 прагът и на пуска вътре
 никого намръщен.
 Такива ми ти работи  Laughing
 

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 13:31 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 2 491
Във форума съм,
елате утре. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 805
Който влезне, девствен няма да излезне. Такава ни беше табелката на вратата на един летен лагер.
На вратата на стария апартамент пишеше " Come visit anytime. Good neighbours are always welcome" на фона на сладурска къщурка. Бях го свалила готово от нета. Сега често окачаме малка, червена табела. Пише " не звънете". На нея има легло с човече. Някой идиот минал и нарисувал върху човечето едно друго, как го е*е. Ама си я ползваме и така.

# 3
  • Мнения: 4 733
Който влезне, девствен няма да излезне.
JoyТова много hard. Не се въздържах да запитам, натискаха ли се да влизат или заобикаляха Laughing

# 4
  • Мнения: 805
Хъ хъхъ  Laughing

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
"Образцов дом", разбира се. В онези години не заслужихме такава табла, въпреки отчаяните усилия на майка ми да ни накара да поддържаме някакъв ред (не заради табелата, разбира се), а няколко съседни апартамента имаха и завиждах.

# 6
  • Мнения: 4 733
Между другото, тези металните табели с "Образцовия...", какво точно символизират и на какъв принцип са се раздавали, че нещо не вдявам...Образцов отвън ли? Ми то вътре може да е кочина

# 7
  • Мнения: 2 550
Бу, винаги съм се чудела какви са тия табели "образцов дом", би ли обяснила за какво са ги давали?  Laughing

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Внимание, пърдим  Laughing ...

...лъжа  Wink

# 9
  • Мнения: 4 733
Предполагам в комбинация с подходящ звънец ефекта ще е поразителен Wink

# 10
  • Мнения: 25 597
Гледай си в краката -
прасе щъка по земята!
 Naughty Mr. Green

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Бу, винаги съм се чудела какви са тия табели "образцов дом", би ли обяснила за какво са ги давали?  Laughing
Мисля, че за добре подреден, чист и поддържан дом (на база наблюдения на домоуправителя). Това са предположения - както казах, не сме имали честта да притежаваме такава Grinning

# 12
  • Мнения: 8 999
Аз бих перефразирала любим цитат от мой любим автор: "Не трябва да сте непременно луд, за да живеете у нас, но все пак помага!"

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
"Поддържай кухнята чиста. Вечеряй в ресторант!"

# 14
  • Мнения: 4 733
"Поддържай кухнята чиста. Вечеряй в ресторант!"
Това ще го крадна и ще си го подпра на плота в кухнята та дано схванат лекия намек  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт