подходящи чайове

  • 1 053
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте! бебето ми навърши 5 м., нощем като се буди му давам чай от лайка. Какви други билки са подходящи за тази възраст?  Благодаря за помощта.

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Ф-маНип иБлевил предлагат билкови- копър, анасон, комбинации. Бебетата ги харесват.

# 2
  • Мнения: 32
Здравейте! бебето ми навърши 5 м., нощем като се буди му давам чай от лайка. Какви други билки са подходящи за тази възраст?  Благодаря за помощта.
благодаря за отговора, но ме интересуват билки за запарка, а не инстантни чайове. кои действат разхлабващо, защото бебето ми започна зеленчукови пюрета, от които се изхожда трудно, а вода не пие. на кърма е

# 3
  • Мнения: 32
Здравейте! бебето ми навърши 5 м., нощем като се буди му давам чай от лайка. Какви други билки са подходящи за тази възраст?  Благодаря за помощта.
благодаря за отговора, но ме интересуват билки за запарка, а не инстантни чайове. кои действат разхлабващо, защото бебето ми започна зеленчукови пюрета, от които се изхожда трудно, а вода не пие. на кърма е. сокове също. от пюретата получи колики, да направя ли кратка почивка

Общи условия

Активация на акаунт